Forum

Adana ve Bölge...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Adana ve Bölgesindeki Üyeler

59 Yazılar
22 Üyeler
0 Likes
1,544 Görüntüleme
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32985
Illustrious Member Yönetici

o zaman benim de atıp tutmam mı lazım ; portalı şöyle yapacağım böyle yapacağım !!!!

hele bir dönelim mevlam neyler görelim ..

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 10/11/2008 02:21

(@esersolmaz)
Gönderiler: 3204

o zaman benim de atıp tutmam mı lazım ; portalı şöyle yapacağım böyle yapacağım !!!!

Hocam sen futboldan anlamassın aziz başkana laf yok !!!!

Gönderildi : 10/11/2008 02:26

(@doganergezer)
Gönderiler: 67
Trusted Member

Sizleri görmeyeli uzun zaman oldu, iş değişikliği, yeni işin getirdiği yoğunluk vs..üf ammada zaman geçmiş, portalın havası hiç değişmemiş, hala tertemiz cümleler, hala yardım için tutuşan değerli insanlar. bu arada bende adanalıyım bu posta cevap vermeden geçmek olmazdı. umarım daha sıkça girerim bundan sonra.

tüm değerli hocalarıma ve portal sakinlerine selamlar.

Gönderildi : 28/11/2008 03:54

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)

Tekrar hoşgeldin doğan , bizde seni özlemişsiz .. özletme kendini 🙂

Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 28/11/2008 04:19

(@SamiBOZKURT)
Gönderiler: 38
Eminent Member

Herkese Selamlar Çözümpark Gerçekten Harika Bir Portal Harika Bir Dünya İnsan İşini Sevince Bide Böle Kendi İşinden Bilgili Yetenekli İnsanlarla Birlikte Olunca Çok Mutlu Oluyor Hele Bide Adana Lafını Duydum Ya Daha Bi Mükemmel Oldu Bende Adanalıyım:)

Bende İstanbuldayım Ama Adanaya Gelince Görüşmek İsterim Adanadaki Çözümparklılarla 🙂 Bence Adanadan Çok Yetenekli Ve Mükemmel Bir Çözümpark Topluluğu Çıkar....

Gönderildi : 26/01/2009 14:05

(@ErdemHACISALIHOGLU)
Gönderiler: 542
Honorable Member

Merhaba ;

Portal olarak İstanbul' da Bowling Organizasyonu yapsak yine nasıl olur ?

Gönderildi : 26/01/2009 17:18

(@rafets-ayata)
Gönderiler: 3820
Üye

Merhaba Erdem Bey,

İlerleyen zaman diliminde 1. yıl etkinliğimiz olacak inşallah orada tekrar bir arada olacağız. Ondan sonra ki dönemde tekrar bir bowling turnuvası düzenlenebilir. Sizleri de aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağımıza emin olun.

Gönderildi : 27/01/2009 02:24

(@OnurPULGAT)
Gönderiler: 136
Estimable Member

Merhabalar. Adanada bir buluşma için bir gün belirlendimi. Katılmak tanışmak isterim. [;)]

Gönderildi : 07/03/2009 01:57

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)

Henüz netleşen bir durum yok ilerleyen günlerde inşallah .

Gönderildi : 08/03/2009 22:03

(@DenizBalkaya)
Gönderiler: 25
Eminent Member

güncel [:D]

Gönderildi : 16/04/2009 23:06

(@kutayboga)
Gönderiler: 13
Active Member

meraba arkadaşlar 🙂

ben de Adana'da çalışan ve Adanalı olan bir ÇözümPark üyesiyim... bir toplantı organizasyon veya biraraya gelme ile ilgili elimden gelen yardımı yaparım:))

bence önce yakın zamanda ( yaklaşık 1 Ay içerisinde ) düzenlenebilecek bir toplantıya ( ki bu büyük ihtimalle tanışma toplantısı olu r :)) ) kaç kişilik bir katılım olabileceğini konuşalım... ona göre yer belirleyip sonrasında gün belirleyelim...

ve tanışalım :)))

Ben 23 nisan haftasından sonra müsaitim haftaiçi veya haftasonu :))

Gönderildi : 17/04/2009 14:52

(@mesutsariyar)
Gönderiler: 2515
Co-Founder

Siz Adanadaki üyelerimiz olarak 23 Nisan ı değerlendirebilirsiniz gibi me geliyor 🙂

Gönderildi : 18/04/2009 00:43

(@EyupHAMAMCI)
Gönderiler: 154
Estimable Member

Bende çok nadir olsa da Adana ya gidiyorum bir müşterim dolayısı ile hatta çok komik bir anım bile var ;

İlk Adana ya gidişim Ramazan ayı niyetliyim tüm düşüncem iftarı kebapla açmak sabah 7 de indim Adana ya gittim fabrikaya akşam a kadar iftarı düşünerek çalıştım.Paydos saati geldi ben müsade isteyip çıktım.Otele gittim üzerimi değiştirip attım kendimi dışarı bir parça alacağım diye bindim bir minubuse hem açık bilgisayarcı bulurum hem de şoför bana kebapcı tarif eder diye düşünüyorum Saat 18:15 ben hayatımda bu kadar yardım sever bir şehir görmedim nerdeyse sırtına vurup götürecek tüm Adana daki kebapçıların tarihini öğrendim trafik kalabalık ezan İstanbul da saat 19:00 da okunuyor saat 18:30 ve ezan başladı nasıl olur filan derken ben arabadan atladıom nasıl olsa burası Adana kebap heryerde güzeldir dedik daldık bir lokantaya 🙂 ev yemekleri yapıyormuş meğer güzel bir tavuk yedim zaten açım tıka basa yedim ve Adana dan kebap yiyemeden döndüm uzun süre arkadaşlar dalga geçti ama 2 ay sonra tekrar gittiğimde müşteri bunu duyunca beni harika bir yere götürdü ve gerçekten bizim daha önce yediklerimizin kebap olmadığını anladım hele o salatalar bir muhteşemdi.

İyi Akşamlar

Abi o gun bizi baya guldurmuştun, şimdi yazmışın yine guluyorum. 🙂

Gönderildi : 18/04/2009 18:59

(@COMPTIA-A )
Gönderiler: 6
Active Member

Ben de Adanalı'yım Hocalarım ve arkadaşlarım,merhaba her birinize, ama ben daha yolun  başındayım, bilmiyorum bilişim aleminde en ucuz yemek nerde yenir ya da sıcak su saat kaçta verilir, ortada kala kalmışım,acemi düşlerim var henüz, bakınıyorum merakla etrafa, elimde not defterim, bitmek bilmeyen bilgilerin sırtını sıvazlarken ilmim..

Umarım sizler gibi bilgili olurum bir gün. Öyle ki ben bukadar teknik bilgiyi bir tarafa bırakın, bilişimde dehşet derecede bir yere gelen insan, nasıl düşünür,mesela kapıyı nasıl kapatır, ışığı nasıl yakar ya da otobüsü nasıl bekler,ilişkilerinde karşı cinse nasıl davranır,hiç bilemedin yemek kaşığını nasıl tutar,ekmeği nasıl böler çok merak ediyorum, yani onun bu kadar geniş bilgisi sosyal hayatına NASIL LANSE OLUR.Tabi sırf bunu öğrenmek için sınava hazırlanmıyorum ama çok merak ettiğim bir konu neticede. Her neyse.

Sabır...

Gönderildi : 15/04/2011 02:57

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)

Çok uzman olduğu için değil ama merakını gidermek için yazayım, çok farklı şeyler söz konusu değil , sadece sürekli yorgun oluyorsun o kadar 🙂

Gönderildi : 15/04/2011 11:54

(@COMPTIA-A )
Active Member

Çok uzman olduğu için değil ama merakını gidermek için yazayım, çok farklı şeyler söz konusu değil , sadece sürekli yorgun oluyorsun o kadar 🙂

Gayet alçakgönüllülükle yaklaşmışsınız olaya Hocam, ama hiç olur mu öyle?

Mutlaka diğer insan düşünüş ve davranışlarıyla bir fark vardır arada, mesela ergenlik çağındaki bir bayana PC denildiğinde aklına ilk msn programının gelmesi, aynı dönemdeki bir erkeğe PC denildiğinde ise aklına ilk Bilgisayar Oyunu gelmesi gibi. Makine aynı,yaklaşımlar farklı...

Demem o ki farklı bir bakış açısı olmalı mutlaka arada. windows'u bilmek ile WINDOWS'u bilmek birbirinden farklı şeyler olsa gerek ve demek ki bu meslekte bir öğreti daha varmış, alçakgönüllülük.

Bakalım Hakan Hocam,sabır ve sebat üzere...

Gönderildi : 15/04/2011 12:41

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)

Haklısın ama insandan insana bu değişiyor, yani bunu genellemek mümkün değil , alçak gönüllü olma değil bu insanın kendini bilmesi, ben kendimi böyle görüyorum bu nedenle daha çok çalışıyorum hep daha iyisini yapmak ve daha fazla öğrenmek için.

Ben kendi yorumumu söyledim genelde bende işler çok farklı değil ama şöyle bir fark olabilir , kafamda sürekli olarak açık bir iş parçacığı var ve ismi çözümpark, yani çok ilginç yerlerde çok ilginç zamanlarda aklıma çok ilginç fikirler geliyor, bir nevi sürekli arka planda çalışan bir iş parçacığı hiç kapanmıyor 🙂 hatta buna şahit olan arkadaşlarım bile şaşırıyor abi her ortamda da aklına gelir mi diye,

aşağıdaki resim bunun bir örneği, mvp summit için seattle a gitmiştik ve bir alış veriş merkezindeki bir mağazanın soyunma kabininde birisinin ismi yazıyorud bende gördüm direk onu silip çözümpark yazdım, tam resmini çekiyorum bizim arkadaş Osman geldi abi nasıl bir manyaksın dedi gitti, bu bir özer olur sanırım 🙂

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150095650731612&set=a.10150095650611612.275897.546771611&type=1&theater

Gönderildi : 15/04/2011 13:12

(@COMPTIA-A )
Active Member

Eklediğiniz fotoğrafa baktım Hocam,soyunma kabininin sık kullanılanlarına eklemişsiniz sitemizi ama keşke sonuna com da ekleseymişsiniz,öyle ya reklamın iyisi kötüsü olmazmış, bu sayede soyunma kabininde çözüm park sitenisi düşünen tek kişi siz olmazdınız Hakan Hocam. 

Gönderildi : 15/04/2011 14:32

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)

com' a gerek duymadım malum Marka değeri olduğu için onlarda öğrensin 🙂

Gönderildi : 15/04/2011 17:51

Sayfa 3 / 4
Paylaş: