Forum

Kurs Yeri Seçi...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Kurs Yeri Seçimi Hakkında

53 Yazılar
31 Üyeler
0 Likes
1,385 Görüntüleme
(@GokerMert)
Gönderiler: 3
Active Member
Konu başlatıcı

Merhaba arkadaslar en yakın zamanda sistem üzerine bir kursa gitmeyi dusunuyorum ve gecen gun bilişim eğitim merkezinden cvzip aracılıgı ile %20 indirim kazandığımı söylemek için birisi aradı.Ben de gecen gun gorusmeye kurs merkezine gittim.Fiyat konusunda diğer kurslara gore daha uygun.Ama eğitim kalitesini ve eğitmenlerini hiç bilmiyorum.Bu kurs hakkında bilgisi olan var mı acaba?Sonucta eğitim kurumundan da önemlisi eğitmendir.Ona göre bir karar vermeyi dusunuyorum da arkadaslar...Su an cok popüler olan bir kurs yeri daha var biliyorsunuz ama fiyatları bence cok pahalı yanı diğer kurslara göre ve bu farkı karsılayan eğitim vereceklerini dusunmuyorum.Onerebileceğiniz yerler de varsa bu konuda acıgım..

Tesekkurler

Gönderildi : 11/11/2008 12:36

(@mesutsariyar)
Gönderiler: 2515
Co-Founder

Öncelikle oturduğunuz noktaya yakın bir kurs bakmanızda yarar var.

Eğitim merkezlerine sorun sizin için hangi eğitmen derslere girecekmiş, ve bu eğitmeni net üzerinde araştırın, makaleleri var mı, paylaşımcı bir yapıya sahip mi, ingilizce seviyesi nedir, yazdığı makaleleri okuyun ne kadar derin bilgiye sahip... ve kararınızı bu yönde verin. Eğitim kurumunun adı önemli değil.

Gönderildi : 11/11/2008 12:41

(@GokerMert)
Gönderiler: 3
Active Member
Konu başlatıcı

Oturdugum ve calıstıgım yere yakın zaten gideceğim bütün kurslar(besiktas). O yuzden yer konusunda bir seçim yapmam gerekmıyor.Eğitimleri MCT zaten ama sanırım bu yetmıyor eğitmenler hakkında bilgi alıcam.Ve böyle kurslarda eğitmen secme imkanımız oluyor mu acaba?

Gönderildi : 11/11/2008 12:59

(@sinankahraman)
Gönderiler: 5225
Illustrious Member

Eğitmen seçme imkanı pek olmaya bilir ama sonuçta planınızı siz yapacaksınız. Belki istediğiniz eğitmenin şuan için alacağı sınıf yoktur ama sizde bir sonraki sınıfına kayıt yaptırabilirsiniz. Mesut Hocamında dediği gibi eğitimin içeriği ve eğitmen eğitim kurumundan daha önemli.

Gönderildi : 11/11/2008 13:12

(@Anonim)
Gönderiler: 0

Selamlar,

Eğitim kurumlarında öğrencinin eğitmen seçebilme hakkı yoktur.Sadece talep'de bulunabilir.Eğer eğitmenin programı uygun olursa verilebilir.Eğer bütün bir sınıf ısrarla eğitmeni isterse kurum çok fazla bir şey yapamaz...:) Gitmeye karar verdiğiniz kurumdan tahmini olarak eğitime girecek olan hocayı öğrenip aynen Mesut arkadaşımızın söylediği gibi internet üzerinden araştırın.

Gönderildi : 11/11/2008 16:10

(@muratcan-2)
Gönderiler: 2192
Üye

Arkadaşlarında söylediği gibi "Eğitim Kurumu" değil "Eğitmen" seçin. Benim tavsiyem iyi bir eğitmen olduğunu düşündüğünüz ve bilgisine inandığınız biri çıkarsa aceleci davranmayın bekleyin onun sınıfına kaydolun.

Gönderildi : 11/11/2008 16:20

(@rahmidilli)
Gönderiler: 2458
Famed Member

Merhabalar,

Istanbul'daysaniz size ITSTACK'u öneririm.

Yukarida yazilanlar geçerlidir egitim kurumu fiziksel sartlari saglamada önemlidir. Cihaz, donanim havalandirma vs. isleri güzelse gerisi egitmene kalmistir. Egitim kurumuna gidip demo amaçli bir egitim sinifina girebilirsiniz.

Gönderildi : 11/11/2008 18:29

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici

merhabalar

bilişim eğitim iyidir. eğitmenleri kalitelidir.

seçimlerini bazen bizim yaptığımız da olmuştur. yada bizim yönlendirmemizle işe alınmış ve başarılı olan arkadaşlarımız vardır.

ben daha önce de bu konuda naçizame fikrimi söylemiştim. Eğitim yerinden çok Eğitmen önemlidir diye. o yüzden dersinize giricek eğitmenle görüşün mümkünse.

yada kısaca araştırın eğitmeninizi. nedir ne değildir?

kolay gelsin

Gönderildi : 15/11/2008 18:48

(@arifbozdemir)
Gönderiler: 14
Active Member

Merhaba arkadaşlar bende sistem eğitimi almaktayım ve şu anada kadar gayet başarılı bir şekilde devam ediyorum sınavlarımın hemen hemen hepsini vermiş durumdayım gittiğim kursun bilgi acısından katkısı çok iyi oldu .eğer kadıköy civarında veya yakınında oturuyorsanız creasist eğitim merkezi var gold bilgisayarın yanındaki pasajın içinde 5. katta gayet iyi ve güzel bir yer hocamız gökhan koç gayet iyi bir hoca eğer niyetiniz varsa gelip bir görün derslere girin tanıyın memnun kalmazsanız kayıt yaptırmadan çekin gidin.

yeni başlayan arkadaşlara yardımcı olduysam ne mutlu bana

Gönderildi : 21/11/2008 03:47

(@tekinozturk)
Gönderiler: 2
New Member

Bende bilişim eğitim merkezine gitmiştim ve aldığım eğitimden de memnun kalmıştım güvenilir bir kurumdur

Gönderildi : 21/01/2009 20:21

(@NilAlagoz)
New Member

merhabalar

bilişim eğitim iyidir. eğitmenleri kalitelidir.

seçimlerini bazen bizim yaptığımız da olmuştur. yada bizim yönlendirmemizle işe alınmış ve başarılı olan arkadaşlarımız vardır.

ben daha önce de bu konuda naçizame fikrimi söylemiştim. Eğitim yerinden çok Eğitmen önemlidir diye. o yüzden dersinize giricek eğitmenle görüşün mümkünse.

yada kısaca araştırın eğitmeninizi. nedir ne değildir?

kolay gelsin

evet bilişim eğitim'in eğitmenlerinin kalitesi tartışılmamalı bence hepsi alanında başarılı kişiler

Gönderildi : 22/01/2009 17:21

(@mertdomruk)
Gönderiler: 133
Estimable Member

Peki Bİge ADAM nasıldır arkdaslar?

Gönderildi : 18/06/2009 00:18

(@muratcan-2)
Gönderiler: 2192
Üye

Merhaba,

Yukarıda da belirttiğimiz gibi kurumdan çok eğitmen önemlidir. Eğitimenin kalitesini sorun bir kaç dersine girin kendiniz görün.

İyi çalışmalar.

Gönderildi : 18/06/2009 00:57

(@mertdomruk)
Gönderiler: 133
Estimable Member

Murat Bey ben derslere 2 hafta kadar oldu merak ettigimden sordum.Egitmen iyi Allaha sükür dinleyen anlar.saolun

Gönderildi : 18/06/2009 03:51

(@CenkKiranli)
New Member

Artık bir eğitim kurumu seçerken eğitmen kaygısı olmamalı kursiyerlerde. Çünkü bir çok eğitim kurumu misafir öğrenci olarak derslere girmenize izin veriyor. Bende Bilişim'e görüşmeye gittiğimde bu talepte bulunmuştum ve hiç bir olumsuz cevap almadan misafir öğrenci olarak 1 gün derslere girdim ve eğitmen konusunda kararımı verdim

Gönderildi : 05/08/2009 16:09

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32965
Illustrious Member Yönetici

işin özeti ; ne varsa Eğitmende var [:D]

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 05/08/2009 18:31

(@CanYerli)
Gönderiler: 143
Estimable Member

En önemlisi sizin öğrenme gayretiniz ve Eğitmen e bağlı diğerleri sonra geliyor.Zaten eğitim içeriği genelde aynı.Sizinle Eğitmen arasındaki yıldız da çok önemlidir, kimi hocayı süper anlar siz anlayamazsınız, eğitmenle anlayış tarzınız uymuyodur,, vakit kaybetmeden eğitmen değiştirmenizi öneririm.

Gönderildi : 05/08/2009 20:18

(@BahtiyarSEN)
Gönderiler: 5
Active Member

bende bursada msce eğitim almak istiyoru hangi kursu önerirsiniz??

Gönderildi : 17/09/2009 12:40

(@rahmidilli)
Gönderiler: 2458
Famed Member

Merhabalar,

Portalımıza hoşgeldiniz.

Mümin Çiçek hocamız bulunduğunuz ilde eğitimlere katılıyor. Eğitmene kefiliz 🙂

Gönderildi : 17/09/2009 12:51

Sayfa 1 / 3
Paylaş: