Forum

Adana ve Bölge...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Adana ve Bölgesindeki Üyeler

59 Yazılar
22 Üyeler
0 Likes
1,546 Görüntüleme
(@sinankahraman)
Gönderiler: 5225
Illustrious Member

Hocam karaciğer toparladı galiba [:D]

Gönderildi : 04/11/2008 21:02

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32987
Illustrious Member Yönetici

Sinan benim hatundan betersin aklıma getirmesen olmuyor mu [:(]

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 04/11/2008 22:52

(@RUKANTURAN)
Gönderiler: 24
Eminent Member

Hakan hocam geçmiş olsun .Allah acil şifalar versin diyorum.

Gönderildi : 04/11/2008 23:04

(@HAKANBOZTOPRAK)
Gönderiler: 83
Estimable Member
Konu başlatıcı

hakan hocam sz yeterki adanaya gelin kebapın lafımı olur...

Gönderildi : 05/11/2008 11:07

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)

Hakan hocam geçmiş olsun .Allah acil şifalar versin diyorum.

Teşekkürler , kontrol altında sorun yok ki sağolsun benim hatunda yemekler ve benim aramdaki bir güvenlik duvarı misali , hatta application layer filter bile var ekmeklerin bile arasında ne var kontrol ediliyor .. ama tabi şimdi uzaklarda olduğum için unsecure besleniyorum gelince hatun toparlar umarım ...

Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 05/11/2008 22:55

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)

hakan hocam sz yeterki adanaya gelin kebapın lafımı olur...

inşallah memleketimin o güzel ilinide görmek nasip olur bize.. Gitmişken Mustafa hocam ve Hatice hanım gibi iki değerli insanı bize kazandırdığı içinde bir teşekkür ederim Adana ya 🙂

Gönderildi : 05/11/2008 22:57

(@Anonim)
Gönderiler: 0

Hakan Hocam,sen döndüğün zaman İstanbul'da olan arkadaşlar ile bir buluşma ayarlıyalım.Mesela bir sabah kahvaltısı veya başka bir etkinlik.Portaldaki bir çok arkadaş ile sanki 10 yıllık görüşmüşlüğümüz varmış gibi.Halbuki yüzyüze görüşmediğim çok arkadaş var.Gerçekten dönünce güzel bir etkinlik yapalım.

Gönderildi : 06/11/2008 02:02

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)

Hocam ben dönünce zaten tüm ekip ( 37 kişi oluyoruz ) bir toplantı yapacağız , yani artık bir firma gibi olduk o nedenle biraz daha sıkı ilişikiler içerisinde olmalıyız , ancak bunun dışında zaten pek çok seminer ve workshop organizasyonu var veeeee birinci yıl kutlaması 🙂 evet mart gibi de birinci yılımızı kutlayacağımız çok büyük bir organizasyon olacak .. yani bol bol görüşürüz hocam inşallah.

Gönderildi : 08/11/2008 05:54

(@sinankahraman)
Illustrious Member

Hocam sen hayırlısı ile dönde hepsi olur. Hatta en büyük asker bizim asker diyerek havalara atıcaz daha birilerini 🙂

Gönderildi : 08/11/2008 11:14

(@Anonim)

Hocam sen hayırlısı ile dönde hepsi olur. Hatta en büyük asker bizim asker diyerek havalara atıcaz daha birilerini 🙂

Sinan aynı zamanda beni de kastediyorsun..:) Ah ah askerlik...

Gönderildi : 08/11/2008 17:15

(@onurboztepe)
Gönderiler: 41
Eminent Member

Hehe Serhat Hocam Bak ben evlendim 🙂 sen daha askere gideksin senide atacağız havalar inşallah düğününde de oynarız. Sevgili Hakan hocam hayırlısı ile sen gel arkadaşların dediği gibi gerisi kolay bizlerde elimizden geleni değil fazlasını yapmaya çalışırız. Beni Serhat Hocamız eğitti 🙂 onun tavsiyeleri engin görüşleri ile ilerliyoruz...

Bu aralar siteden uzak kaldım malum evlilik hazırlığı çok şükür evlendim sonunda 🙂 artık daha çok sizlerle beraber olmaya çalışacağım. Bu emeğe saygı duyar sonuna kadar başarılar dilerim. Herkesin emeğine sağlık.:)

Serhat Hocam Sana Sevgi ve Saygılarımı Sunarım.  

Gönderildi : 08/11/2008 18:30

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)

atarsınızda tutarmısınız o meçhul 🙂

Gönderildi : 08/11/2008 18:32

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)

Hehe Serhat Hocam Bak ben evlendim 🙂 sen daha askere gideksin senide atacağız havalar inşallah düğününde de oynarız. Sevgili Hakan hocam hayırlısı ile sen gel arkadaşların dediği gibi gerisi kolay bizlerde elimizden geleni değil fazlasını yapmaya çalışırız. Beni Serhat Hocamız eğitti 🙂 onun tavsiyeleri engin görüşleri ile ilerliyoruz...

Bu aralar siteden uzak kaldım malum evlilik hazırlığı çok şükür evlendim sonunda 🙂 artık daha çok sizlerle beraber olmaya çalışacağım. Bu emeğe saygı duyar sonuna kadar başarılar dilerim. Herkesin emeğine sağlık.:)

Serhat Hocam Sana Sevgi ve Saygılarımı Sunarım.  

Şükür kavuşturana Onur , bizde senden referans aldık dedik kim eğitmiş bu Onuru  , neden aramızda değil diyip  neyse parsı verdik transfer ettik [:D]

bir kaç tanede yabancı transfer ile bu senede şampiyonuz [Y]

Gönderildi : 08/11/2008 18:37

(@onurboztepe)
Eminent Member

Evet Valla öyle oldu çok şükür kavuştuk sonunda inşallah hep beraber daha iyiye ileriye doğru gideceğiz İstanbulda yapılacak olan tüm proje , tanışma ve seminerlerde aranızda olmak isterim. Özlemişim ya burayı evlenenler camiasına girdik 🙂 ama artık yeter eşimde burayı görünce sevdi inceledi siteyi ilk yorumu şu oldu yazılar yorumlar ılımlı ve saygılı çok sıcak bi ortamı var dedi. Serhat Hocamı çok sevdiğimi bilir ama Hakan hocam seni de hep sorardı tanışma fırsatımız olmadı seninle en sonunda site üzerinden seni de gösterebildim sonunda. 🙂 Kısmetse yüz yüze görüşmek dileğiyle. Serhat Hocam özlüyoruz seni ya görüşelim. Top felan oynayalım. A Hakan hocam top dedimde bi fikir geldi aklıma aslında ÇözümPark olarak spor aktiviteleri yapabiliriz aslında güzel güzel eğlenceli dostluk maçları olabilir. Herkes kendisine iyi baksın arkadaşlar hep beraber olmak dileğiyle....

Selamlar...

Gönderildi : 08/11/2008 19:44

(@Anonim)

Evet Valla öyle oldu çok şükür kavuştuk sonunda inşallah hep beraber daha iyiye ileriye doğru gideceğiz İstanbulda yapılacak olan tüm proje , tanışma ve seminerlerde aranızda olmak isterim. Özlemişim ya burayı evlenenler camiasına girdik 🙂 ama artık yeter eşimde burayı görünce sevdi inceledi siteyi ilk yorumu şu oldu yazılar yorumlar ılımlı ve saygılı çok sıcak bi ortamı var dedi. Serhat Hocamı çok sevdiğimi bilir ama Hakan hocam seni de hep sorardı tanışma fırsatımız olmadı seninle en sonunda site üzerinden seni de gösterebildim sonunda. 🙂 Kısmetse yüz yüze görüşmek dileğiyle. Serhat Hocam özlüyoruz seni ya görüşelim. Top felan oynayalım. A Hakan hocam top dedimde bi fikir geldi aklıma aslında ÇözümPark olarak spor aktiviteleri yapabiliriz aslında güzel güzel eğlenceli dostluk maçları olabilir. Herkes kendisine iyi baksın arkadaşlar hep beraber olmak dileğiyle....

Selamlar...

Vay Onurum.Artık evinin adamı çocuklarının babası birisisin sen :))) Umarım her şey yolundadır ve iyisindir.Hakan hoca bastırdı parayı bizi transfer etti ne diyelim....:) Buralardayız...Bir şeyler yapmaya çalışıyoruz...;))) Yengeye Selamlar...

Gönderildi : 08/11/2008 23:53

(@sinankahraman)
Illustrious Member

atarsınızda tutarmısınız o meçhul 🙂

[:D] Tutmamamız için bir sebepmi var Hocam?

Gönderildi : 09/11/2008 14:34

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)

Sorma Sinan bu Fatih ten korkuyorum ben , ayağımı kaydırmak istiyor ondan sakata gelebiliriz [:D]

Gönderildi : 09/11/2008 17:26

(@onurboztepe)
Eminent Member

Çok teşekkür ederim Serhat Hocam a.s ben sizlerle birlikte burada olmaktan seni burada görmekten çok mutlu oldum bu arada siten süper olmuş çok beğendim tebrik etmek için aradım çok kısa konuşabildik 🙁 ama gönüller bir olsun Valla Hakan hocam tutmamız için sebepler saymakla bitmezz.. Sinan Hocam saygılar.. 🙂

Bu arada hakan hocam çok teşekkür ederim  uykulu iken oluyor bazen...[;)]

Herkese selamlar....

Gönderildi : 10/11/2008 00:40

(@ugurdasdemir)
Gönderiler: 1824
Noble Member

Ayrılık yollarda biter gönlünüz hoş olsun hocam Allah sağlık sıhhat versin TR dönüşünüzde 34+3 ile güzel bir toplandı olur inşallah
fenerliler derye aziz başkan diye bizde diyelim Hakan Hocam 🙂

Gönderildi : 10/11/2008 02:16

Sayfa 2 / 4
Paylaş: