Forum

Sistem ve Ağ Uzmanl...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Sistem ve Ağ Uzmanlığı Hakkında

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
337 Görüntüleme
(@buraksarica)
Gönderiler: 2
New Member
Konu başlatıcı

Merhabalar,izmir içinde iki kursla görüştüm iakademi ve bilgeadam..ikisi de yüksek miktarlar,daha önce açılan konuları ve bilgili arkadaşların yorumlarını okudum gayet faydalı ve ilerisi için aydınlatıcı bilgiler yazmışlar,sorum şöyle;eğitmenlerin transkriptini istediğimde geçen sene yada ondan önceki sene belgelerini almış olduklarımı gördüm,yani büyük ihtimalle o kursu bitirip oraya hoca olarak başlamışlar..temel eğitim için bu tür eğitmenlerden eğitim almak için yüksek miktar ücret ödemek mantıklı mıdır?izmir de bu işin uzmanı bir insan bulup aynı ücretleri kendisine ödesem öğretebilcek biri bulunabilir mi?yada ne yapmak lazım?evet olay bende bitiyor lakin temeli sağlam atmakta fayda var diye düşünüyorum,çünkü bu işi yapmayı gerçekten düşünüyorum,şimdiden teşekkürler..

Gönderildi : 11/08/2015 12:10

(@m-oguzhanozkurt)
Gönderiler: 1323
Noble Member

Burak Bey Merhaba,

Ben de Aralık 2009 - Haziran 2010 yılları arasında İAkademi'de Sistem ve Ağ Uzmanlığı eğitimi almıştım. Gayet memnun kaldım. Eğitmenlerin durumuna gelince, eğitmenliklerini yeni almış olmaları deneyim sahibi olmadıkları anlamına gelmez bence. Uzun zaman sahada çalışmış, eğitmenliğe yeni geçmiş de olabilirler. Kendimden örnek vereyim, yıllardır sahadayım, onlarca sistem kurdum, proje tamamladım ama sertifika tarafını sorarsanız yok 🙂

Yeni mezun ve sertifikasyonlarını tamamlamış birisi ile beni karşılaştırsanız ne karar verirdiniz?  

Gönderildi : 11/08/2015 18:40

(@buraksarica)
Gönderiler: 2
New Member
Konu başlatıcı

anladim,tesekkur ederim yanit icin,o halde bu asamada iakademi dogru tercih gibi gorunuyor..

Gönderildi : 13/08/2015 15:17

Paylaş: