Forum

İngilizce Kursu ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

İngilizce Kursu önerileriniz.

49 Yazılar
27 Üyeler
0 Likes
3,269 Görüntüleme
(@ufuktatlidil)
Gönderiler: 5718
Illustrious Member
Konu başlatıcı

uzunca bir süre araştırma yaptık. dialogue  bu konuda gayet başarılı olduğu sonucuna vardık. kuru bitiren kişilerle sohbet etme imkanım oldu. Gülen gözler gördüm. 

Eğitime gitmek tabiki faydalı. Ama tüm boş zamanını bu işi öğrenmeye adayan insanlarında başarıya ulaştıklarını gözlemledim.

Doğru tespit Ali. Bende bir ara gittim Dialogue'a çok başarılı olduklarını düşünüyorum.

Gönderildi : 06/06/2012 20:28

(@UtkuUlu)
Gönderiler: 47
Trusted Member

Hocam konuyu hortlatmak olmasın fakat çok güzel bir konu bu. 

Karar verebildiniz mi nedir nereye gidiyorsunuz? 

Gönderildi : 14/08/2012 12:45

(@ServetKORKUTAN)
Gönderiler: 11
Eminent Member

Merhabalar. 

Bende tam bunu soracaktım. Acaba Hangi kurs daha başarılı? 

Gönderildi : 23/08/2012 16:59

(@sukrucakir)
Gönderiler: 41
Trusted Member

Ben yaklaşık 1 aydır Wall Street'a devam ediyorum, sistem gayet başarılı, öneririm. Gidecek arkadaşlar kayıt dan önce hiç bir şey söylemeden fiyat alsınlar, sonrasında arkadaşımın tavsiyesi ile geldim derler ise fiyat biraz daha düşüyor. isim isterlerse benim ismimi verebilirler.

Gönderildi : 23/08/2012 19:58

(@tolgaasik)
Gönderiler: 383
Illustrious Member

Merhaba ;

AloEnglish 'i de incelemenizi tavsiye ederim. Eğer konuşma pratiği kazanmak istiyorsanız, güzel bir kurs. Online olması ve çok fazla zamanınızdan çalmaması da ayrıca verimlilik katıyor.

Gönderildi : 23/08/2012 23:06

(@SevketAloyak)
Gönderiler: 1
New Member

İlm gitmiştim ben advanced seviyesi için

Gönderildi : 22/03/2015 13:51

(@kasimcan)
Gönderiler: 59
Trusted Member

Duolingo diye android markette yer alan ücretsiz bir app kullanıyorum. adım adım sıfırdan başlatıp, ilerliyor. siz dersi geçemedikçe bir sonraki kursu açmıyor 🙂 bir de bir cümle sırasında kafanız takıldı, o cümleyi topluluğa sorabiliyorsunuz sizden başkka o soruya takılanlarda cevap veriyorlar. şimdilik zevkli ilerliyor.

Gönderildi : 24/04/2015 17:46

(@MehmetAKSU)
Gönderiler: 321
Reputable Member

Eğer bu işe yatırım yapacaksanız ve zamanınız kısaysa direk yurtdışına gidip dilin konuşulduğu bir yerde eğitim alın. Burada 1-2 senede kendinizi Advance seviyesinde sanıyorsunuz yurtdışına çıkınca sonuç hüsran 🙂 

İyi çalışmalar. 

Gönderildi : 15/05/2015 14:52

(@RIDVANTURAN)
Gönderiler: 11
Active Member

interaktif dvd ile başlayıp devamı tatil beldelerinde yazları yabancı dil pratikleri ile sürdürülebilir :):)

Gönderildi : 15/05/2015 17:23

(@eraysoysal-2)
Gönderiler: 221
Reputable Member

Ufuk ;

ben sağlam kursa gittim ama günlük hayatta en az günde 20 dakika birileriyle kendini zorlayarak konuşmassan bir anlamı yok,

biraz bilen birileriyle skype üzerinden pratik yapman gerekir,

beni ekleyebilirsin ingilizce pratik için skypeden görüşebiliriz,

[email protected]         skype adresim..

ingilizce öğrenmek için pratik dışında çaresi yok 

Gönderildi : 01/07/2015 14:47

(@eraysoysal-2)
Gönderiler: 221
Reputable Member

İngilizce pratiği geliştirmek isteyen arkadaşlar,

akşamları fırsat buldukça skype de buluşalım derim, kendimizi zorlayarak yanlış yaparak konuşma becerisini kazanmamız gerekiyor, amerikada bulunan bir arkdaşımla sürekli pratik yapıyorum, pratik yaptıkça gelişiyorsunuz, çok yaygın kullanılan kelimeleri zamanla ezberliyorsunuz zaten..

müsaid olduğumuzda practice için skype ye beni ekleyebilirsiniz;

Gönderildi : 01/07/2015 14:56

Sayfa 3 / 3
Paylaş: