Forum

İngilizce Kursu ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

İngilizce Kursu önerileriniz.

49 Yazılar
27 Üyeler
0 Likes
3,268 Görüntüleme
(@doganbayraktar)
Gönderiler: 1392
Noble Member

Önümde askerliğim olmasa düşünmedim değil aslında 🙂 askerden sonra ilk öğreneceğim dil ingilizce zaten biliyoruz bulgarca :DD bu sene eksikliğini çok hissettim.

Gönderildi : 26/08/2010 17:49

(@AhmetCanCerit)
Gönderiler: 1
New Member

Merhaba ben maksimum akademi diye bir kursa gitmiştim ingilizce eğtimleri çok iyi kesinlikle tavsiye ederim.oldukça başarılı yöntemleri var.ingiliz hocalarla yüz yüze konuşma,workshhetlere vs. kitaplar elektronik testler ek olarak activvote diye çok eğlenceli testler yapmıştık.movie cluplar çok başarılıydı.elex diye bir yöntem kullanıyorlardı.tavsiye ederim.ordaki hocalarımı hala ziyaret ederim hepsine sonsuz teşekkür ederim.

Gönderildi : 28/08/2010 14:06

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici

Bu konu çok tartışmaya açık bi konu değil arkadaşlar. Öğrenilmek istenen seviyeye göre değişir. İş ilanlarında görürsünüz "fluence english" kelimelerini. Bunun için yurt dışına gitmek gerekiyor daha iyi bi seçenek yok. Derdinizi anlatacak kadar ingilizceden söz etmemiştim yani. Dedim ya, ne kadar öğrenilmesi isteniyorsa ona göre karar verilmeli.

Gönderildi : 29/08/2010 00:16

(@CanGurergiller)
Gönderiler: 52
Trusted Member

Selam arkadaşlar,

Bu konuyu ben de uzun zaman araştırmıştım.Bu işe ayıracağınız bütçe nedir bilemiyorum ama kötü bir kursa gitmektense hiç gitmemek daha iyi.

Öncelikle kendi durumumu belirteyim.Lise ve üniversitede ingilizce eğitimi aldım bundan dolayı seviyem kötü değil.Askerden geldikten sonra konuşma tarafındaki pratik sorununu çözmek için kurs araştırmıştım.Berlitz i beğenmiştim açıkçası ama benim seviyem için kurs açılması çok sürdüğü için gidemedim.Öncelikle benim hissettiğim şu oldu berlitz ile ilgili.Düşük bir kurdan başla dolayısı ile bana daha çok para öde gibi bir mantıkları yok.Gramer testinden düşük çıktığım halde hoca ile yaptığım mülakattan sonra daha yüksek bi kurdan başlamam önerilmişti.Ek olarak berlitz in ders yapısı tamamı ile konuşma öncelikli(en azından onlar öyle söylüyorlar).

Bunun dışında Boğaziçi üniversitesinin kursunu öneririm.En azından kurum belli hocalar üniversitenin hocaları ve sizinle gerçekten ilgileniyorlar.

Son olarak da tabiki iş sizde bitiyor,üzerine ne kadar düştüğünüz ne kadar vakit harcadığınız önemli(altyazısız dizi bile izlemek iyi bir yöntem)Mesela ben konuşma pratiği için zaman zaman internet üzerindeki bir siteden ders alıyorum.

Gönderildi : 01/09/2010 13:49

(@AsliGurcay)
Gönderiler: 1
New Member

Kursa gitme imkanı olmayanlar için Rosetta Stone programı evde,işte kullanılarak ta öğrenme yada geliştirme yapmak mümkün. Tavsiye edebilirim.

Gönderildi : 16/09/2010 19:28

(@turgaysahtiyan)
Gönderiler: 344
Reputable Member

Kesinlikle Berlitz'i öneririm. Biraz pahalıdır ama karşılığını alırsınız.

Eğer düşünürsen hoca'da önerebilirim.

Gönderildi : 17/09/2010 22:38

(@EminBora)
Gönderiler: 20
Eminent Member

Ben ufak bir araştırma yaptım ve Infolang Dil Okullarını tavsiye ederim gercekten ilgi ve alakaları oldukca yerinde ve speaking kökenli bir eğitim veriyorlar..Bu aşağıda linkini vericeğim formu doldurduğunuzda sizle iletişime geçebilirler benim tavsiyem budur.

http://www.infolang.info/eformlar_detay.asp?eFormNo=142

Gönderildi : 14/02/2012 05:08

(@ufuktatlidil)
Gönderiler: 5718
Illustrious Member
Konu başlatıcı

Dailoque'de çok başarılı.

Gönderildi : 16/02/2012 13:26

(@GokayDuzay)
Gönderiler: 54
Trusted Member

Emin'in tavsiye ettiği daha birçok kişiden olumlu referans aldığım InfoLang'e başlıyorum. Umarım bu tavsiyelere benimkisi de eklenmiş olur.

Gönderildi : 16/02/2012 14:45

(@EminBora)
Eminent Member

İnfolang Dil okullarını tercih ederim %90 devam edildiğinde kur sonunda  başarısız bile olunsa o kuru bedava yeniden veriyolar bir nevi %100 öğretme garantisi var..

Gönderildi : 14/03/2012 04:45

(@doganbayraktar)
Gönderiler: 1392
Noble Member

kursa vereceğin ücreti hesapla, tutarsa ingiltere'ye veya amerika' ya git ufukcum

Alper hocam'a katılıyorum tabi yabancı dil ancak yurtdışında öğrenilir burda ne kadarda öğrenilse sadece kurs içinde olur dışarda eskiye devam 🙂

Bir zaman önce yazdığım post'u yalanlar gibiyim sanki 🙂 ingilizce kursuna gidiyorum burada

Gönderildi : 16/03/2012 19:46

(@EminBora)
Eminent Member

Alper hoca yabancı dilin ancak yurtdışında öğrenilir demekde haklı bence de fakat hocam bir alt yapı olmadan bunu nasıl öğrenicekki öğrenci bunu da düşünmek lazım ben infolangın kursuna bu yuzdende yazıldım bir nevi ön hazırlık kulak dolgunlugu olsun diye sonucta sıfırdım ve kendimi geliştirmem lazımdı ve kurs sağolsun geliştirdim de..Ama dediğim gibi altyapı şart:)

Gönderildi : 24/04/2012 02:45

(@Anonim)
Gönderiler: 0

ben infolang dil okullarına gitmeyi düşünüyorum.

araştırdım konuşma sınıfları varmış . ve de öğretme garantisi  veriyorlarmışş 

Gönderildi : 06/05/2012 23:39

(@ErdoganPALA)
Gönderiler: 158
Estimable Member

englishtown.com online ders veriyorlar 1 euro 1 ay deneme imkanınız mevcut incelemenizi tavsiye ederim.

Gönderildi : 07/05/2012 19:09

(@EminBora)
Eminent Member

Daha onceden onermiştim belki görmeyen arkadaşlar olmuştur bır daha oneriyorum infolang dil okulları gercekten ogrenmek ıstıyosanız en iyisi..Gecen gun eski hocalarımı zıyarete gitmiştim bn de bana yenı uygulamalarından bahsettiler devam edipde kursa anlamazsan aynı kuru bedavadan bır daha verıyolar yanı oğretmeden gondermıyolar seni daha ne denilebilir ki:)

Gönderildi : 21/05/2012 19:26

(@Anonim)
Gönderiler: 0

berlitz vs infolang başka önerisi olan var mı arkadaşlar?özellikle grameri hatırlatıcak ama esas konuşma ağırlıklı bir kurs arıyorum.

Gönderildi : 30/05/2012 01:00

(@erdemcilingiroglu)
Gönderiler: 2205
Noble Member

berlitz vs infolang başka önerisi olan var mı arkadaşlar?özellikle grameri hatırlatıcak ama esas konuşma ağırlıklı bir kurs arıyorum.

Bizde geçtiğimiz hafta bir arkadaşımı English Time'a kayıt ettirdik. Şimdilik şubeyi paylaşmayayım. Hangi şubeye gideceği kesin değil. Eğitmenlerin yabancı olduğundan bahsettiler. Eğitmenin yabancı olması bence güzel. Baya zorlayacaktır. Kendisi eğitime başladığında detaylı bilgileri paylaşıyor olurum. İyi çalışmalar.

Gönderildi : 05/06/2012 20:25

(@ufuktatlidil)
Gönderiler: 5718
Illustrious Member
Konu başlatıcı

Erdemcim esim gitti English Time'a hemde 2 atri subesine farkli kurlar icin. Hic memnun kalmadik.

Gönderildi : 06/06/2012 00:22

(@alibirinci)
Gönderiler: 278
Reputable Member

uzunca bir süre araştırma yaptık. dialogue  bu konuda gayet başarılı olduğu sonucuna vardık. kuru bitiren kişilerle sohbet etme imkanım oldu. Gülen gözler gördüm. 

Eğitime gitmek tabiki faydalı. Ama tüm boş zamanını bu işi öğrenmeye adayan insanlarında başarıya ulaştıklarını gözlemledim.

Gönderildi : 06/06/2012 20:07

Sayfa 2 / 3
Paylaş: