Forum

windows kurulum ekr...

Bildirimler
Hepsini Temizle

windows kurulum ekranı gelmiyor

7 Yazılar
5 Üyeler
0 Likes
877 Görüntüleme
(@ERHANGECGEL)
Gönderiler: 5
Active Member
Konu başlatıcı

arkadaslar ram leri değiştirdim cd yi dvd writer i fakat kurulum ekranı için bir tuşa basın diyor ama ondan sonra gelmesi gereken mavi ekran yok cok acil yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar şimdiden teşekkür ederim

Gönderildi : 15/07/2010 22:09

(@Fatih_Komitgan)
Gönderiler: 255
Reputable Member

Merhaba,

Mavi ekran uyarısı ya da herhangi bir hata veriyormu?

Gönderildi : 15/07/2010 22:41

(@ERHANGECGEL)
Gönderiler: 5
Active Member
Konu başlatıcı

sorunda orda zaten mavi ekran gelmiyor f8 le falan enterle kabul edeceğim bir tusa basın diyor basıyorum ama simsiyah bir ekran geliyor arkadaslar sonradan herhangi bir tepki yok öyle kalıyor

Gönderildi : 16/07/2010 00:03

(@Fatih_Komitgan)
Gönderiler: 255
Reputable Member

Merhaba Erhan,

Mavi ekrandan kastım hata sayfası şeklinde bir mavi ekran. Hard diskinde badsector veya bir bozukluk olma ihitmali beliriyor şuan. Hard diskini chkdsk yapıp bozuk kısım olup olmadığını kontrol edermisin?

İyi çalışmalar...

Gönderildi : 16/07/2010 04:12

(@erdemcilingiroglu)
Gönderiler: 2205
Noble Member

arkadaslar ram leri değiştirdim cd yi dvd writer i fakat kurulum ekranı için bir tuşa basın diyor ama ondan sonra gelmesi gereken mavi ekran yok cok acil yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar şimdiden teşekkür ederim

Yapılacak önemli değişiklikleri yapmışsınız.

Harddisk tarafına yoğunlaşmayı deneyin bağlantı kablolarını denetleyin. İç ürünlerin sıcaklıklarını kontrol edin. İmkanınız varsa bir başka Harddisk'e kurulum yapmayı deneyin.

Gönderildi : 16/07/2010 14:08

(@anonim)
Gönderiler: 1779
Famed Member

Merhabalar;

Bios'u sıfırlayıp  Hdd SATA Mode olarak AHCI YADA SATA değilde IDE seçtikten sonra; 

Kurulum Cd'nizi kontrol edebilirsiniz.

Harddisk + Optik okuyucunuzun  Sata yada Ide bağlantı kablosunu ve power kablosunu yenisiyle değiştirebilirsiniz.

Gönderildi : 23/07/2010 16:35

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Merhaba,

Bios defaulta alın. Kurulum işlemlerini yeniden yapınız. Bios update işlmini de yapalım.

Keyifli çalışmalar.

Gönderildi : 24/07/2010 23:29

Paylaş: