Forum

laptop şarj aleti

Bildirimler
Hepsini Temizle

laptop şarj aleti

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
389 Görüntüleme
(@conexant)
Gönderiler: 1
New Member
Konu başlatıcı

iyi günler.
benim geçen günlere kadar sorunsuz çalışan laptopum geçen gün şar almamaya başladı.şarj aletini taktığımda şarj aletinden cızırtılar geliyor ve ışığı sürekli sönüp açılıyor. ucunu laptoptan çıkartınca normal çalışıyor şarj aletini tamirciye götürdüm hatasız çalışıyordu yani sorun pcmde.sorun bataryada olabilir diye bataryayı çıkartıp denedim yine olmadı
yardım edin nasıl halledebilirim.

Gönderildi : 19/07/2010 13:04

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

MErhaba,

Laptopunuzun garantisi varmı?Adaptör girişinde sorun olabilir.Servise gönderip baktırmanızda yarar var sonu zararlı olabilecek tehlikelere maruz kalmayın.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 19/07/2010 13:16

Paylaş: