Forum

Trend Micro Titaniu...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Trend Micro Titanium

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
381 Görüntüleme
(@osmanarslan)
Gönderiler: 52
Trusted Member
Konu başlatıcı

Merhaba şirketimizde trend micro kurulu servarlarda ve clientlarda şirkete yeni bilgisayar aldık ve kurulumlarını gerçekleştirdigimiz bilgisayar lara trend micro programını kurduk ama programı devre dışı bırakmak için clientlarda şifre girdiğimizde kabul etmiyor ama eski client bilgisayarlarında devredışı bırakmak istedigimizde sifreyi kabul ediyor yeni bilgisayarlarda devredışı birakmak icin ne yapmamız gerekiyor yardım ederseniz sevinirim

Gönderildi : 23/10/2014 00:29

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18029
_

Büyük küçük harf ve iki yapıda da aynı şifrelemeyi yaptığınıza emin misiniz?

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 23/10/2014 23:39

(@osmanarslan)
Gönderiler: 52
Trusted Member
Konu başlatıcı

Hocam cevap için teşekkürler ama  trend micro programı server üzerinde kurulum dosyalarınıda server üzerinden kuruyoruz server ile baglantıyıda kuruyor sorunsuz ama şifre girince yanlış hatası almaktayız bundan 1 ay önce kurmuş olduğun makinada ama şifreyi girince kabul ediyor 

Gönderildi : 24/10/2014 00:28

Paylaş: