Haberler

Clubhouse CEO’su Paul Davison: Android İçin Çok Sıkı Çalışıyoruz

Clubhouse CEO’su Paul Davison, bir toplantıda merak edilen soruyu netleştirdi. Kısa zamanda Android için uygulamanın hazır olacağını söyledi.

clubhouse ceo paul davison
Clubhouse kurucu ortak ve Ceo’su Paul Davison

iOS kullanıcıları için ayrıcalık hissettiren son dönemin popüler sosyal sesli tartışma programı Clubhouse, bu yaz android kullanıcıları içinde gelecek. Şirketin kurucu ortağı ve CEO’su Davison, Android’e geçmek için gerçekten çok çalıştıklarını söyledi. Ayrıca Andorid için davetli kullanıcı kısıtlamasının olmayacağı bilgisini de verdi.

Davison, yaz ayında yayınlanacağını söylesede teknoloji blog sitesi TechCrunch, bu sürenin için 1 – 2 ay içinde tamamlanacağını söylüyor. Uygulama şu anda yalnızca iOS’ta mevcut ve davetiye usülüyle katılabiliniyor. Ancak Davison’un yaptığı açıklamada uygulamanın yalnızca davetle kullanılabilen özelliğinin “önümüzdeki aylarda kaldırılabileceğini” söyledi. Daha öncede uygulamanın davetli katılma özelliğinin kaldıracaklarını söylemişti.

Davison: ” Herkese açık olmamız ve Android’de bulunmamız bizi daha da iyi seviyeye çıkartacağı için heyecanlıyız.” dedi.

Şirket, Ocak ayında yayınladığı blog haberinde android uygulaması için “yakında” başlayacağını yazdı. Bu yılın başlarında şirketin Android geliştirici iş ilanı yayınlandığı görülüyor. Ancak uygulamanın kullanıcılar tarafından ne zaman indirilebileceğini belirsizliğini koruyor.

Kaynak

EN SON HABERLER

Yaşar YILMAZER

İnterneti, okumayı, üretmeyi, rakamları seven. Sistem uzmanı ve mali müşavir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.