Haberler

Fujitsu, DataCore ve Intel ile Yeni Nesil Veri Depolama Sistemi

Fujitsu, DataCore ve Intel ile yeni Nesil Veri Depolama Sistemi sayesinde bulut depolama mimarilerinin iş sürekliliğini ve esnekliğini en üst düzeye çıkarıyor. Böylece veri depolama altyapınızı blok, dosya ve nesne tabanlı iş yükleriniz için yazılım tabanlı yeni nesil veri depolama çözümleriyle optimize edebilirsiniz.

Gartner’ın bir araştırmasına göre 2024 yılına kadar dünyadaki verinin yüzde 50’si Yazılım Tanımlı Veri Depolama sistemleri üzerinde koşacak. Çünkü verinin hızla büyümesi, kullanım senaryolarının çoğalması ve değerinin artması; yönetim, esneklik, performans, depolama ve sürdürülebilirlik gibi konularda geleneksel yaklaşımların dışına çıkmayı zorunlu hale getiriyor. Yazılım ve donanım mimarilerindeki hızlı gelişim de bu sürece katkıda bulunuyor.

Donanım tarafında Fujitsu PRIMERGY Sunucular ve Intel Optane SSD’ler ile yazılım tarafında DataCore’un SANSymphony ve Swarm çözümlerini birleştirdiğinizde geleceğin veri depolama mimarisi olan “Yazılım Tanımlı Veri Depolama” çözümüne bugünden sahip olacak; gelecekteki veri depolama ihtiyaçlarınızı şimdiden tasarlama şansı bulacaksınız.

25 Mart 2021 Perşembe günü saat 10:00‘da distribütörümüz Exclusive Networks Türkiye tarafından Datacore ve ÇözümPark işbirliği ile düzenlenen ve geleneksel veri depolama sistemlerinin geleceğinin ele alınacağı webinar’ımızı izlemenizden ve sonrasında sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyarız.

Kayıt

https://etkinlik.cozumpark.com/etkinlik/fujitsu-datacore-ve-intel-ile-yeni-nesil-veri-depolama-sistemi/2149

Canlı Yayın

Hakan Uzuner

2002 yılından beri aktif olarak bilişim sektöründe çalışmaktayım. Bu süreç içerisinde özellikle profesyonel olarak Microsoft teknolojileri üzerinde çalıştım. Profesyonel kariyerim içerisinde eğitmenlik, danışmanlık ve yöneticilik yaptım. Özellikle danışmanlık ve eğitmenlik tecrübelerimden kaynaklı pek çok farklı firmanın alt yapısının kurulum, yönetimi ve bakımında bulundum. Aynı zamanda ÇözümPark Bilişim Portalı nın Kurucusu olarak portal üzerinde aktif olarak rol almaktayım. Profesyonel kariyerime ITSTACK Bilgi Sistemlerinde Profesyonel Hizmetler Direktörü olarak devam etmekteyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.