Haberler

Zoom, Türkiye’de Türkçe Müşteri Desteği Vermeye Başladı

Zoom’un Türkiye temsilciliğini yürüten Etgi Grup, Türkiye’de yerli destek sunmaya başladıklarını duyurdu. Bu sayede tüketiciler, herhangi bir sorunla ilgili olarak 7 gün 24 saat Türkçe destek alabilecekler. Etgi Grup, bunun özellikle de kurumsal müşterilerin deneyimini iyileştireceğini söylüyor.

Pandemiyle birlikte hayatımızın merkezine yerleşen uygulamalardan bir tanesi olan Zoom’da yeni bir dönem başladı. Kullanıcılar bundan sonra Türkçe destek alabilecekler. Zoom Türkiye’nin temsilciliğini yürüten Etgi Grup, Türkçe destek hizmetinden 7 gün 24 saat faydalanılabileceğini söylüyor. Bu sayede ülkemizdeki kullanıcılara daha iyi bir hizmet sunulmuş olacak.

Etgi Grup Genel Müdürü Bilgin Yazar tarafından yapılan açıklamalarda, Zoom’u Türkiye’de yurt dışı ile de aynı fiyata sunduklarını, bundan sonra da Türkçe olarak destek alabileceklerini söylüyor. Zoom’un bilinirliğinin pandemi sürecinde çok daha yükseldiğini söyleyen Yazar, Zoom’un tam entegre video iletişim sistemi haline geldiğini, kullanıcılara benzersiz özellikler sunulduğunu ifade ediyor.

Müşterilerine kesintisiz destek verdiklerini vurgulayan Yazar, “Özellikle pandemi döneminde bilinirliğini daha da artıran Zoom, Zoom Phone, 3D desteği, yapay zeka kullanımı gibi gelişmiş yeni özellikleri sayesinde sadece bir video konferans uygulaması değil, tam entegre video iletişim sistemi halini aldı. Etgi Grup olarak Zoom’un bu yeni özelliklerinden kullanıcıların en verimli şekilde faydalanabilmesi için tüm konu başlıklarında destek oluyoruz.” ifadelerinde bulundu.

Türkçe müşteri desteğinin özelikle kurumsal firmalar için sunulan deneyimi artıracağı belirtiliyor. Zoom’un son sürümünde 3D arka plan desteği, Zoom Phone geliştirmeleri, yapay zeka ve yeni entegre uygulamalar yer alıyor.

Video servisi kısa sürede popüler hale gelmesiyle beraber çeşitli güvenlik sorunları ile gündeme gelmişti. Şirket geçtiğimiz günlerde WhatsApp, Telegram gibi servislerde kullanılan uçtan uca şifreleme teknolojisini tüm Zoom kullanıcılarının beğenisine sunmuştu.

Zoom Uçtan Uca Şifreleme Özelliği Getiriyor

Kaynak

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Alibaba Cloud, Büyüme Hızında AWS ve Microsoft’u Geride Bıraktı

Proxmox Backup Server Release Oldu

Dell Technologies, Yeni PowerProtect Serisi Cihazlarını Tanıtıyor

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu