Haberler

Yönetilen Bulut Hizmetleri ile Öngörülebilirlik ve İnovasyon

Yönetilen bulut hizmetleri, BT ekiplerinin sırtından büyük bir operasyonel yükü almakla kalmıyor aynı zamanda işletmelerin çok daha katma değerli projelere odaklanabilmesinin önünü açıyor. Öyle ki, bu hizmetler ile BT maliyetleri ortalama %24 azalırken, BT çalışanlarının üretkenliği %42 artıyor. Kısa ve orta vadeli yatırım planlarında ise %224’e kadar yatırım geri dönüşü alınabiliyor. BT yöneticileri çok daha ön görülebilir olması amacıyla yönetilen bulut ve BT hizmetlerini kullanmayı tercih ediyor. Küresel pandemi ile birlikte daha da artan BT iş yüklerinden dolayı yönetilen bulut ve BT hizmetleri artık pek çok CIO’nun planlamasında önemli bir gündem haline geliyor.

22 Nisan Perşembe Günü saat 10.00’da GlassHouse ekibinden Bulut İş Birimi Yöneticisi Gürcan Kelleci ve Kıdemli Çözüm Mimarı Kerem Şuğle, ÇözümPark Bilişim Portalı’ndan Hakan Uzuner ile birlikte yönetilen bulut hizmetleri üzerine konuşacak!

Etkinlikte görüşmek üzere!

Kayıt

Yönetilen Bulut Hizmetleri ile Öngörülebilirlik ve İnovasyon (cozumpark.com)

Canlı Yayın

Hakan Uzuner

2002 yılından beri aktif olarak bilişim sektöründe çalışmaktayım. Bu süreç içerisinde özellikle profesyonel olarak Microsoft teknolojileri üzerinde çalıştım. Profesyonel kariyerim içerisinde eğitmenlik, danışmanlık ve yöneticilik yaptım. Özellikle danışmanlık ve eğitmenlik tecrübelerimden kaynaklı pek çok farklı firmanın alt yapısının kurulum, yönetimi ve bakımında bulundum. Aynı zamanda ÇözümPark Bilişim Portalı nın Kurucusu olarak portal üzerinde aktif olarak rol almaktayım. Profesyonel kariyerime ITSTACK Bilgi Sistemlerinde Profesyonel Hizmetler Direktörü olarak devam etmekteyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.