Haberler

WhatsApp Yeni Özellik Deniyor: Kaybolan Mesajlar

WhatsApp, WhatsApp’ın beta özelliklerini detaylarıyla araştırarak paylaşan WaBetaInfo’nun raporlarına göre belirlenen süre içerisinde silinen; kaybolan mesajlar özelliğini deniyor.

Gündeme gelen bu yeni güncelleme iOS, Android ve Web sürümleri için kullanılabilecek. Henüz test aşamasındaki özellik kullanıcıların belirlediği süre içerisinde gönderdiği mesajın silinmesini sağlayacak. Bu özelliğin hem bireysel hem de grup sohbetlerinde kullanılabileceği düşünülüyor.

WhatsApp Yeni Kaybolan Mesaj Özelliği
WhatsApp Yeni Kaybolan Mesaj Özelliği

Grup sohbetleri için kullanılacak özelliğin yönetici tarafından aktif edilmesi gerekiyor. Şimdilik 7 gün olarak görülen süre, henüz test aşamasında olan özellik için zamanla geliştirilerek otomatik silinme süreleri çeşitlenebilir. Çok fazla özelliği bulunan ve test aşamasında olan iletişim uygulaması günden güne popülerliğini arttırıyor. İlerleyen günlerde beta sürümün onayı ardından gelecek özellikler belli olacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kaynak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.