Haberler

Webcast – VMware PKS ile Modern Uygulamalar için Container Dünyası

“VMware PKS ile Modern Uygulamalar için Container Dünyası”  için; VMware Pivotal’ı satın aldıktan sonra Modern uygulamalar mimarisinde, Alt yapı bileşenlerinin tamamını bir arada sunarak, Mikroservis mimarisi dizaynını uçtan uca PKS çözümü ile oluşturmak en çok ihtiyaç duyulacak bileşenlerden biridir. Bu vesile ile Kubernetes, Harbor,BoSH, NSX ve Wavefront komponenleri hakkında konuşacağız. Developer ihtiyaçları her gün mikroservis mimarileri özelinde, Infra ekiplerine taleplerde bulunuyorlar, bu durumları göz önünde bulundururak, Kubernetes/Container ihtiyaçlarını ve Container mimarilerinin iletişimini, Network’u nasıl olmalı ?

Storage’ı nasıl olmalı ? Container’ların Yazılım güncellemesi için komponentleri ve Container Imajlarının ve VM durumlarının güvenliğinin kontrolü nasıl oluyor gibi konuların detayının anlatılacağı ve bu başlıkların tamamının cevabını VMware PKS ile tek bir ortamdan nasıl gerçekleştiriliyor cevabını veriyor olacağız.

Kayıt

https://zoom.us/webinar/register/WN_16l_3ut_SeG1YFzql2yhhg

Hakan Uzuner

2002 yılından beri aktif olarak bilişim sektöründe çalışmaktayım. Bu süreç içerisinde özellikle profesyonel olarak Microsoft teknolojileri üzerinde çalıştım. Profesyonel kariyerim içerisinde eğitmenlik, danışmanlık ve yöneticilik yaptım. Özellikle danışmanlık ve eğitmenlik tecrübelerimden kaynaklı pek çok farklı firmanın alt yapısının kurulum, yönetimi ve bakımında bulundum. Aynı zamanda ÇözümPark Bilişim Portalı nın Kurucusu olarak portal üzerinde aktif olarak rol almaktayım. Profesyonel kariyerime ITSTACK Bilgi Sistemlerinde Profesyonel Hizmetler Direktörü olarak devam etmekteyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.