Anasayfa » Web Semineri – Zero Trust Security ve EDR Bypass Teknikleri – 4 Temmuz Perşembe Saat 14:00

Makaleyi Paylaş

Haberler

Web Semineri – Zero Trust Security ve EDR Bypass Teknikleri – 4 Temmuz Perşembe Saat 14:00

Günümüzde saldırganların kullandığı ofansif senaryolar çeşitlilik gösterdikçe defansif tarafta çalışmalar yapan üreticiler, antivirüs ile başlayıp EDR sistemlerine kadar evrimleşen teknolojileri pazara sunmaktadırlar. Gerçekten günümüzde kullanılan EDR sistemleri bizleri ne kadar korumakta ve EDR teknolojisinin bir sonraki evrim süreci zero trust teknolojisi midir? Sorusuna cevap arayacağımız ve uygulamaları olarak göstereceğimiz EDR bypass tekniklerini ele alacağımız webcastimize bekleriz.

Kayıt

https://etkinlik.cozumpark.com/etkinlik/zero-trust-security-ve-edr-bypass-teknikleri/909

Makaleyi Paylaş

2002 yılından beri aktif olarak bilişim sektöründe çalışmaktayım. Bu süreç içerisinde özellikle profesyonel olarak Microsoft teknolojileri üzerinde çalıştım. Profesyonel kariyerim içerisinde eğitmenlik, danışmanlık ve yöneticilik yaptım. Özellikle danışmanlık ve eğitmenlik tecrübelerimden kaynaklı pek çok farklı firmanın alt yapısının kurulum, yönetimi ve bakımında bulundum. Aynı zamanda ÇözümPark Bilişim Portalı nın Kurucusu olarak portal üzerinde aktif olarak rol almaktayım.

Cevap bırakın

Email adresiniz gizli kalacak Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

Bunları kullanabilirsinizHTML etiketler ve öznitelikleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>