Haberler

Web Semineri – Dell PowerEdge MX Kinetic ile Her Şeye Yeniden Başlıyoruz – Compute ve Storage 9 Temmuz Salı Saat 10:00

Webinar serimizde bu kez Dell PowerEdge Kinetic’in sunucu ve depolama altyapısı hakkında detaylar paylaşacağız. İlk seminerimizde genel olarak ürünü tanıttıktan sonra ikinci web seminerimizde Network alt yapısının detaylı olarak incelemiştik. Bu Web seminerinde ise özellikle ürünün sunucu ve depolama özellikleri hakkında en ince detaylara kadar sizlere bilgi veriyor olacağız. Aynı zamanda canlı yayına katılarak ürün hakkında merak ettiğiniz tüm soruları hem Dell mühendislerine hem de konusunda uzman bağımsız uzmanlara sorabileceksiniz. Sizleri Web seminerimizde aramızda görmek isteriz.

Kayıt

https://etkinlik.cozumpark.com/etkinlik/dell-poweredge-mx-kinetic-ile-her-seye-yeniden-basliyoruz-–-compute-ve-storage/908

Hakan Uzuner

2002 yılından beri aktif olarak bilişim sektöründe çalışmaktayım. Bu süreç içerisinde özellikle profesyonel olarak Microsoft teknolojileri üzerinde çalıştım. Profesyonel kariyerim içerisinde eğitmenlik, danışmanlık ve yöneticilik yaptım. Özellikle danışmanlık ve eğitmenlik tecrübelerimden kaynaklı pek çok farklı firmanın alt yapısının kurulum, yönetimi ve bakımında bulundum. Aynı zamanda ÇözümPark Bilişim Portalı nın Kurucusu olarak portal üzerinde aktif olarak rol almaktayım. Profesyonel kariyerime ITSTACK Bilgi Sistemlerinde Profesyonel Hizmetler Direktörü olarak devam etmekteyim.

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.