Haberler

Uğur Demir’ in Anısına

4 Mayıs 2020 tarihinde aramızdan ayrılan değerli ekip üyemiz, arkadaşımız, dostumuz, kardeşimiz Uğur Demir bu sektöre çok ciddi katkılar sağladı. Hastalığı döneminde de en büyük arzusu iyileşip tekrar eski günlerde olduğu gibi bu sektöre destek vermekti. Bizde bu arzusunu yerine getirmek için Uğur Demir’ in ismi ile yaşayacak bir bilgisayar sınıfını memleketinde kurduk. Onun bıraktığı bayrağı taşımaya devam edecek yeni gençlerin yetişmesi umudu ile. Rahat uyu Uğur.

İlgili Makaleler

9 Yorum

  1. Emeği geçen herkese ve sponsorlara sonsuz teşekkürler.. Allah razı olsun. Uğur’umuzun da ruhu şad olsun, Allah gani gani rahmet eylesin..

    1. Mekanı cennet olsun. Nurlar içinde uyusun. Uğur abinin ismini bu şekilde yaşatmanız ne güzel bir düşüncedir. Tebrikler Çözümpark diyecek bir söz bulamıyorum başka. 👍

  2. Emeği geçen tüm arkadaşların ellerine sağlık. Uğur arkadaşıma Allah rahmet eylesin. Kederli ailesinin başı sağ olsun. Mekanı cennet olsun.
    Sponsor firmalara hayırlı işler nasip etsin.
    Çözüm park ailesine çok teşekkür ediyoruz iyi ki varsınız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.