Haberler

Turkcell’den Evlere 200 Mbps’lik Limitsiz Fiber

Turkcell ‘Fiber Hız Şenliği’ sürüyor. Türkiye’yi ışık hızında fiberle tanıştıran Turkcell, pandemi günlerinde evde eğitim, eğlence ve iş hayatına destek vermeyi sürdürüyor. Turkcell’in başlattığı Fiber Hız Şenliği kampanyası kapsamında 200 Mbps hızında limitsiz fiber internet hizmeti özel ayrıcalıklar ve fırsatlarla birlikte sunuluyor.

Son dönemde gerçekleştirdiği yatırımlarla fiber altyapısını genişleten Turkcell, evlerdeki internet hızını yepyeni bir noktaya taşıyor. Bugüne kadar güçlü altyapısı sayesinde evlerin kapısına kadar ulaştırdığı fiber internetle kullanıcılarına kesintisiz ve yüksek hızlı bağlantı imkanı sunan Turkcell, 200 Mbps hızında limitsiz interneti kullanıcılarının hizmetine sunuyor.

Alper Ergenekon: Türkiye’yi fiber ile tanıştıran ilk operatörüz

Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Alper Ergenekon; pandemi sürecinde insanların evlerinde daha fazla vakit geçirdiklerini ve bu süre zarfında daha hızlı internet hizmetine ihtiyaç duyduklarını belirterek şunları söyledi: “Turkcell olarak Türkiye’de evleri fiberle tanıştıran ilk operatörüz. Sadece binaya değil evlerin içine kadar götürdüğümüz fiber ile müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürüyoruz. Gün içerisinde internet talebinin artık belirli saatlere değil tüm güne yayıldığını görüyoruz. Evde aynı anda internet kullanan kişi sayısının artmasıyla birlikte müşterilerimiz de çoklu kullanımı karşılamak için daha yüksek hızlarda internete ihtiyaç duyar hale geldi. Turkcell olarak şimdi de üstün fiber altyapımız ile hayata geçirdiğimiz 200 Mbps limitsiz interneti kullanıcılarımızın hizmetine sunuyoruz. Kullanıcılarımız 200 Mbps limitsiz internet ile büyük boyutlu dosyaları kısa sürede indirebilirken, görüntülü toplantılardan, online eğitime kadar birçok süreci farklı cihazlardan aynı anda daha kolay yapabilecek” diye konuştu.

Evlerde internete bağlanan cihaz sayısının arttığı, uzaktan eğitimden video konferansa, film izlemeden online oyun oynamaya kadar çok sayıda aktivitenin internet üzerinden yapıldığı bugünlerde kullanıcılar, Turkcell’in özel ayrıcalıklar ve fırsatlarla birlikte sunduğu 200 Mbps’lik limitsiz fiber paketinden 149,90TL’den faydalanabilecek.

Fiber Hız Şenliği kampanyası kapsamında 4 farklı paket seçeneği sunuluyor:

· 100 Mbps limitsiz internet paketi: 129,90 TL

· 200 Mbps limitsiz internet paketi: 149,90 TL

· 100 Mbps limitsiz internet paketi + TV+: 149,90 TL

· 100 Mbps + Samsung Buds kulaklık: 149,90 TL

Detaylı bilgiye https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/ev-interneti-fiber-kampanyalari/turkcell-fiber-200-mbps-hiz-senligi-kampanyasi adresinden ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Ekranımda eş zamanlı olarak bir haber sitesi manşetinde “Tereyağında ‘patates nişastalı’ tağşiş uyarısı” gördüm.
   Bu güzel haber için düşüncelerim bir anda değişti..
   200 Mbit Internet için de böyle bir durum olabilir!!!
   🙂

 1. Bence bu bir ihtiyaç, malum her geçen gün artan iş ihtiyaçları nedeni ile benim gibi ev kullanıcıları bile ki artık evlerimiz ofislerimiz gibi oldu bence çok iyi bir hizmet. Hangi operatör sunar ise sunsun ben desteklerim. Rakamlara gelince ben 100mb e kadar sınırsız için şu anda Telekom’ a 149TL ödüyorum kotasız, yani böyle bakarsan daha uygun gibi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu