Haberler

Webcast – Tüm Kurumsal Uygulamalarınıza, Uzaktan Erişerek Çalışmak için, F5 Networks APM Yeter!

Günümüzde hızla yaygınlaşan uzaktan çalışma iş modellerinde, firma çalışanları, müşterileri ve iş ortakları; kısacası tüm paydaşlarıyla birlikte, uzaktan erişim otomasyonu için ideal ve güvenli ortamı F5 Networks APM Platformu tek başına sağlar.

APM Nedir? 

Access Policy Manager, F5 Networks BIG- IP platformunun yazılım bileşenidir ve ayrı bir modül olarak yapılandırılır. Bu modül, kurumların Erişim ve Yetkilendirme politikalarını merkezi olarak yönetmelerini, şirket içi/ özel ve genel bulut ortamlarındaki kurumsal uygulamalara, kaynaklara ve servislere güvenli erişim otomasyon imkanı sağlar.

APM, kullanıcıların sisteminde herhangi bir değişiklik veya yapılandırma yapmadan, kimlik doğrulaması ve denetimlerini yapmak için de, başka bir araca ihtiyaç duymadan tümleşik olarak tam bir çözüm paketi sunar Bu yönüyle, çalışanlara, müşterilere ve dış kaynak paydaşların tümü için birlikte çalışma esnekliği ve otomasyon sağlamaktadır. Standart AAA yöntemlerini kullanarak kimlik doğrulaması, yetkilendirme ve hesap oluşturma servislerini kolayca yönetebilirsiniz. LDAP dizinleri, Microsoft Active Directory, RADIUS sunucuları ve HTTP kimlik doğrulamasını özelliklerini kolaylaştırbilirsiniz.

Kayıt

https://zoom.us/webinar/register/WN_MGJQhlElQbepRkcZPKcbtA

Hakan Uzuner

2002 yılından beri aktif olarak bilişim sektöründe çalışmaktayım. Bu süreç içerisinde özellikle profesyonel olarak Microsoft teknolojileri üzerinde çalıştım. Profesyonel kariyerim içerisinde eğitmenlik, danışmanlık ve yöneticilik yaptım. Özellikle danışmanlık ve eğitmenlik tecrübelerimden kaynaklı pek çok farklı firmanın alt yapısının kurulum, yönetimi ve bakımında bulundum. Aynı zamanda ÇözümPark Bilişim Portalı nın Kurucusu olarak portal üzerinde aktif olarak rol almaktayım. Profesyonel kariyerime ITSTACK Bilgi Sistemlerinde Profesyonel Hizmetler Direktörü olarak devam etmekteyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.