Haberler

Oppo Enco Buds2 Kulaklık Türkiye Pazarına Girdi

Oppo’nun Ağustos ayında tanıtımını yaptığı Enco Buds2 kablosuz kulaklığın ülkemizde satışına başlandı. Uygun fiyatı ve gelişmiş özellikleriyle öne çıkan Oppo Enco Buds2 özellikleri ve fiyatı içeriğimizde.

Oppo Enco Buds2
Oppo Enco Buds2

Çin merkezli teknoloji şirketi Oppo, akıllı telefon, giyilebilir teknoloji ve teknoloji aksesuarı kategorilerinde uygun fiyatlı performans cihazları üretiyor. Özellikle aksesuar pazarında ülkemizde önemli bir paya sahip olan firma, Ağustos ayında Enco Buds 2 kulak içi kablosuz kulaklığını tanıtmıştı. 28 saate kadar kullanım süresi ve yapay zeka destekli derin gürültü engelleme gibi gelişmiş özelliklere sahip kulaklığın ülkemizde de satışa başlandı.  

Oppo Enco Buds2 özellikleri

Ülkemizde satışına başlanan Oppo Enco Buds2, güçlü bir bas deneyimi sunan 10 mm ebatında titanize bir sürücü desteğine sahip. Bluetooth 5.2 bağlantı desteği sunan kulak içi kulaklık Dolby Atmos özelliği ile 360 derece ses deneyimi sunuyor. Minimal ve şık bir tasarıma sahip kulaklık, IPX4 sınıfında toza ve suya dayanıklılık sertifikasına sahip.

Sesli arama ve oyun sesleri için 80 ms’ye kadar düşük ses gecikmesi sunan Enco Buds2, şarj kutusu ile birlite toplamda 28 saate kadar kullanım süresi sunuyor. Ek olarak 10 dakikalık bir şarj süresiyle 1 saat kullanılabiliyor.  

Enco Buds 2’nin en ilgi çeken özelliği gürültü engelleme. Yapay zeka destekli derin gürültü engelleme özelliği bulunan kulaklık gerçek zamanlı sesleri arkaplan seslerinden ayırarak daha net sesler elde edilmesini sağlıyor.

Oppo Enco Buds 2 fiyatı

Siyah ve beyaz olmak üzere 2 farklı renk seçeneği ile satışa sunulan Oppo Enco Buds2, 699 TL fiyat etiketine sahip. Özellikleri ve kullanılan teknolojiler düşünüldüğünde kendi sınıfındaki diğer modellere daha düşük bir fiyata sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu