Haberler

7 Yeni Steelseries Ürünü Tanıtıldı

Oyunculara yönelik donanımlar üreten Steelseries, yeni hoparlör, kulaklık ve mikrofon modellerini tanıttı. Yeni Steelseries ürünleri ve özellikleri haber içeriğimizde.

Steelseries
Steelseries

Oyuncu donanımları üreten ve ülkemizde de ciddi bir pazar payına sahip Steelseries, bugün yeni ürünlerini tanıttı. Tanıtımda 3 modelden oluşan Nova kulaklık serisi, 3 modelden oluşan Arena hoparlör serisi ve Arena Wireless mikrofon yer aldı.

60 Saat Pil Ömrü Sunan Sennheiser Momentum 4 Tanıtıldı

Steelseries Arena serisine 4 yeni ürün ekledi

Steelseries Arena
Steelseries Arena

Steelseries, Arena serisine Arena 3, Arena 7, Arena 9 gaming hoparlör ve Arena Wireless Mic olmak üzere 4 yeni model ekledi. Arena 3 model hoparlörde 2 adet hoparlör, Arena 7 model hoparlörde 2 adet hoparlör ve subwoofer, Arena 9 serisinde ise 5 adet hoparlör ve subwoofer yer alıyor. Arena 7 ve 9 serisinde RGB aydınlatma sistemi kullanan Steelseries, yeni hoparlörlerinde ses düzeylerine göre dinamik ışıklar eklemiş. Arena 9 modelini diğerlerinden ayıran özellik ise 5.1 surround ses sunuyor olması ve bir de OLED ekranlı kontrolcüye sahip olması. Arena serisinde oyuncu hoparlörlerinin yanı sıra Arena Wireless Mic isminde yeni bir mikrofon eklendi.

Steelseries Arena ürünlerinin Türkiye satışına ilişkin henüz bir bilgi paylaşılmazken Avrupa pazarındaki fiyatları açıklandı. Avrupa pazarında Arena 3 130 dolara, Arena 7 300 dolara, Arena 9 550 dolara ve Arena Wireless Mic de 100 dolara satışa çıkartılacak.

Steelseries Nova kulaklık serisi tanıtıldı

Steelseries Nova kulaklık serisi
Steelseries Nova kulaklık serisi

Steelseries’in yeni oyuncu ekipmanlarından bir diğeri de Nova kulaklık serisi. Şirket bugün yaptığı tanıtımda Nova 1, Nova 3 ve Nova 7 Wireless kulaklıklarını duyurdu. Modellerin tamamı kulak üstü ve gelişmiş özelliklere sahip. Serinin en iyi modeli olan Nova 7 Wireless 38 saate kadar pil ömrü vaadediyor ve 2 farklı kaynaktan ses çıktısı verebiliyor. Nova serisi için de Türkiye satışına ilişkin net bir bilgi paylaşılmazken Avrupa pazarında Nova 1 60 dolar, Nova 3 100 dolar ve Nova 7 Wireless da 180 dolar fiyat etiketi ile satılacak.

Kaynak

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu