Anasayfa » Microsoft Gartner’da Liderler Kategorisine Yükseldi

Makaleyi Paylaş

Haberler

Microsoft Gartner’da Liderler Kategorisine Yükseldi

Microsoft Gartner’ın “ Enterprise Information Archiving “ kategorisinde liderler kategorisine yükseldi.

Enterprise Information Archiving: Bu kategori kurumsal bilgi arşivleme, e-posta, IM, sosyal medya, dosya, SMS ve ses dahil olmak üzere kullanıcı verilerini arşivlemeye yönelik çözümlere odaklanır.

Microsoft, arşivleme, saklama, e-keşif ve iletişim denetimi de dahil olmak üzere, bilgi koruma ve bilgi yönetişimi gibi konularda yaptığı yatırımlar neticesinde Enterprise Information Archiving kategorisinde liderler kategorisine yükseldi.

Gartner Liderleri şöyle tanımlıyor: Liderler vizyonlarınının devamlılığı için yüksek ölçütlere sahiptir. En kapsamlı ve ölçeklenebilir ürünlere sahiptirler. Ürünlerinde kullanım kolaylığı,çeşitlilik ve ölçeklenebilirlik konularında iyi planlanmış bir vizyona sahiptiler.


Microsoft şöyle devam ediyor : “ Office 365’e entegre edilmiş çözümlere yatırım yapmaya ve müşterilerimizin bilgi koruma ve bilgi yönetim ihtiyaçlarını üzerine çalışmaya devam ediyoruz “.

Ignite 2019 konferansında yeni teknolojileri ile ilgili bir çok bilgi paylaşımında bulunmuştu.

Kaynak

Link

Makaleyi Paylaş

Cevap bırakın

Email adresiniz gizli kalacak Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

Bunları kullanabilirsinizHTML etiketler ve öznitelikleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>