Haberler

Microsoft Azure Altyapınızdan Maksimum Faydayı Sağlayın

Bulut bilişimin bizlere sağladığı avantajların her geçen gün değişen ve gelişen teknoloji ile güncellendiği bir ortamda mevcut bulut altyapılarımızın iyileştirilmesi, doğru ve çevik kullanımı, ölçeklendirme, güncelleme, güvenlik kontrollerinin yapılması gibi temel sağlık durumunun çıkarılması için yapılması gereken bir takım temel adımlar yer almaktadır. Solution Assessment Framework özelinde konuşacağımız bu web semineri için başlıklarımız aşağıdaki gibi olacaktır. Sizleri de bekliyoruz.

Konu Başlıklarımız

Analiz ve Bilgi Toplama Süreci
Servis Konumlandırma, Karşılaştırma ve Fiyatlama Süreci
Dokümantasyon ve Sunum Süreci

Web seminerine katıl ve etkinlik sonu yapacağımız çekilişte Logitech M590 mouse kazanma şansı yakala.

Kayıt:
https://us02web.zoom.us/webinar/register/1516075487588/WN_-7_LuFhRRYm9IRJJc1vYBg

Canlı Yayın

Hakan Uzuner

2002 yılından beri aktif olarak bilişim sektöründe çalışmaktayım. Bu süreç içerisinde özellikle profesyonel olarak Microsoft teknolojileri üzerinde çalıştım. Profesyonel kariyerim içerisinde eğitmenlik, danışmanlık ve yöneticilik yaptım. Özellikle danışmanlık ve eğitmenlik tecrübelerimden kaynaklı pek çok farklı firmanın alt yapısının kurulum, yönetimi ve bakımında bulundum. Aynı zamanda ÇözümPark Bilişim Portalı nın Kurucusu olarak portal üzerinde aktif olarak rol almaktayım. Profesyonel kariyerime ITSTACK Bilgi Sistemlerinde Profesyonel Hizmetler Direktörü olarak devam etmekteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.