Haberler

Webcast – Masaüstü Uygulama ve Sanallaştırma – Citrix Remote-PC

Tüm dünyanın ve ülkemizin COVID-19 virüsü sebebiyle hastalıktan korunmanın& yayılmasını engellemenin yollarını aradığı şu günlerde, pek çok firma, ekiplerine evden güvenli ve kesintisiz şekilde çalışma imkanı sunuyor.

Masaüstü ve Uygulama sanallaştırma konusunda dünya lideri olan Citrix ile, firmaların masaüstü bilgisayar kullanan çalışanları, bu masaüstü bilgisayarlara uzaktan erişim sağlayabiliyor ve oradaki verilere çalışanlarının evinden, tıpkı ofisteymiş gibi, erişmelerini kolayca sağlayabiliyor! Firmalara, bu çözümler kendi verimerkezlerinde kurulumı veya ayrı servis olarak sunulmaktadır. Tercihleri ne olursa olsun, bu yapıyı 1 gün içerisinde çalışır hale getiriyoruz!

Normal şartlarda bütün gün ofiste olan çalışanların kullandığı tüm uygulamalara uzaktan erişim & kullanım olanağı sağlayan Citrix çözümleriyle ilgili, detaylı bilgi sahibi olmak için, webinar’ımıza kayıt olunuz!

Kayıt

http://etkinlik.cozumpark.com/etkinlik/masaustu-uygulama-ve-sanallastirma–citrix-remote-pc/1011

Hakan Uzuner

2002 yılından beri aktif olarak bilişim sektöründe çalışmaktayım. Bu süreç içerisinde özellikle profesyonel olarak Microsoft teknolojileri üzerinde çalıştım. Profesyonel kariyerim içerisinde eğitmenlik, danışmanlık ve yöneticilik yaptım. Özellikle danışmanlık ve eğitmenlik tecrübelerimden kaynaklı pek çok farklı firmanın alt yapısının kurulum, yönetimi ve bakımında bulundum. Aynı zamanda ÇözümPark Bilişim Portalı nın Kurucusu olarak portal üzerinde aktif olarak rol almaktayım. Profesyonel kariyerime ITSTACK Bilgi Sistemlerinde Profesyonel Hizmetler Direktörü olarak devam etmekteyim.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu