Haberler

Makine Öğrenme Destekli PAN-OS 10.1 ve Palo Alto Networks’ün Yeni Ürün Ailesi

Siber Güvenlik sektöründe bir ilk olan Makine Öğrenimi Destekli NGFW Pan-OS 10.1’in yeni özelliklerini ve Yepyeni Yeni Nesil Güvenlik Duvarı (NGFW) Ürün Ailemizi paylaşmanın heyecanını yaşıyoruz!

Güvenliğinizi riske atmayın!

İlk makina öğrenimi destekli yeni nesil güvenlik duvarı Pan-OS 10.1 ile beraber PA-400 ve PA-5400 yeni donanım serileri ile küçük işletmelerinizden, veri merkezlerine ve büyük kampüs performans gereksinimlerinize kadar tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde tüm güvenlik altyapınızı baştan uca koruyabilirsiniz.

İlk Makina Öğrenimi Destekli Wildfire, DNS Security, SaaS Güvenliği, DLP, IoT Security, SD-WAN lisanslarımızı ve müşteri başarı hikayelerimizi sizlerle paylaşacağız.

Yeni Nesil, kompak ve yüksek performans ihtiyaçlarınız için de kolay ve ölçeklenebilen donanım mimarisi özellikleriyle yeni Makine Öğrenimi Destekli Yeni Nesil Güvenlik duvarı ( ML Powered NGFW) serilerimizi de sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Çözümpark işbirliği ile gerçekleştireceğimiz bu webcast’imizi kaçırmayın!

Kayıt

https://etkinlik.cozumpark.com/etkinlik/makine-ogrenme-destekli-pan-os-10-1-ve-palo-alto-networksun-yeni-urun-ailesi/2201

Canlı Yayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.