Haberler

HP, Kurumsal Pazar İçin Yeni Dizüstü Bilgisayarlarını Duyurdu

HP,  yıllık küresel iş ortağı etkinliği olan HP Reinvent’te, kurumsal pazarı hedefleyen yeni nesil dizüstü bilgisayarlarını duyurdu.

HP, dünyanın en hafif AMD tabanlı iş dizüstü bilgisayarı HP ProBook 635 Aero G7’yi, büyüyen şirketlerdeki profesyoneller için tasarlanmış HP ProBook 600 G8 ve 400 G8 PC Serilerini, çok görevli bir iş gününün taleplerini karşılamak için tasarlanmış HP EliteDesk 805 G6 Serisini ve en yeni AMD Ryzen PRO işlemcisiyle donatılan ProDesk 405 G6 serisini tanıttı.

HP ProBook 635 Aero G7

HP ProBook
HP ProBook 635 Aero G7

HP ProBook 635 Aero G7, PRO APU seçeneklerine sahip en yeni AMD Ryzen 4000 serisi işlemciler tarafından destekleniyor. Alüminyum ve magnezyum kasayla karşımıza çıkan dizüstü 1 kilogramın altında ve beraberinde uzun bir pil ömrüyle raflardaki yerini alacak.

HP ProBook 600 G8 ve 400 G8 Serisi

HP ProBook 600 G8 ve 400 G8 Serisi

İnce ancak dayanıklı HP ProBook 600 serisi; alüminyum kasa, %80 ekran/kasa oranı ve sıvı dökülmesine karşı dayanıklı klavyeyle donatılmış. İsteğe bağlı dört çekirdekli 11. Nesil Intel Core işlemciyle, küresel olarak temin edilebilen dizüstünde, uzun pil ömrü ve isteğe bağlı Thunderbolt bağlantı istasyonu mevcut. Ayrıca yine isteğe bağlı Opal 2 SSD, çözümüyle kurumsal kullanıcılar için oldukça güvenli depolama alanı sağlanabiliyor.

HP ProBook 400 serisinde de kasada alüminyum bileşenlere yer veren HP, kompakt, hafif ve ince bir yapıya sahip. Talep edilmesi halinde yüksek parlaklığa sahip bir ekrana yer verilebilen bilgisayarda, %87’nin üzerinde bir ekran/kasa oranı mevcut. Yeni klavyesiyle, sessiz ve duyarlı bir deneyim sunan dizüstü; dört çekirdekli 11. Nesil Intel Core işlemciye kadar yükseltilebilir. Intel Iris Xe grafiklere ve hızlı, yükseltilebilir çift kanallı SODIMM belleğe sahip HP ProBook 450, uzun pil ömrü ve yüksek hızlı SSD sürücüleriyle yüksek performans vadediyor.

Tanıtılan ürünlerle ilgili herhangi bir fiyat bilgisi paylaşmayan firmanın, yakın zamanda piyasaya çıkacak ürünlere fiyatlarını önümüzdeki günlerde açıklayacağı bekleniyor.

Kaynak

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Çok güzel görünüyor. Piyasada değişiklik olması güzel. Hep aynı cihazlar heyecanımızı öldürmüştü demek pek yanlış olmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu