Anasayfa » Ücretsiz Microsoft Sertifika Fırsatı!

Share This Post

Haberler

Ücretsiz Microsoft Sertifika Fırsatı!

Microsoft Ignite önümüzdeki hafta 22-24 Eylül tarihlerinde düzenlenecek ve bu kapsamda gerçekleştirilecek etkinliklerden birisi de katılımcıların Microsoft Azure’a dair bilgilerini pekiştirdiği veya yeni beceriler edindiği Cloud Skills Challenge olacak.

Microsoft Ignite’e kaydolmak için tıklayın.

6 Microsoft Learn koleksiyonundan oluşması beklenen Cloud Skills Challenge’da en az bir Microsoft Learn koleksiyonu tamamlayan tüm Microsoft Ignite katılımcıları, ücretsiz bir sertifika sınavına hak kazanacak. Daha önce Microsoft Build 2020 kapsamında gerçekleştirilen Challenge’dan hatırladığımız üzere etkinlik içerisindeki tüm koleksiyonları tamamlamak muhtemelen takım halinde dereceye katkı sağlayacak ve farklı bireysel ödüllerin de kapısını açacaktır.

Buraya tıklayarak Cloud Skills Challenge hakkında bilgi alabilir ve sertifika sınav hakkınızı kullanabileceğiniz sınavların listesine ulaşabilirsiniz. Ayrıca etkinliğin başladığına dair e-posta almak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.


Share This Post

2 Comments

  1. Hocam halen devam ediyormu? Yoksa ben anlık bir cevapla mı karşılaştım, sanki sona erdi dedi az önce :(:(:(

    Reply
  2. 31 Mart 2021 tarihine kadar geçerli, linki ziyaret ederseniz orada da yazıyor.

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>