Anasayfa » Ücretsiz Microsoft Sertifika Fırsatı!

Makaleyi Paylaş

Haberler

Ücretsiz Microsoft Sertifika Fırsatı!

Microsoft Ignite önümüzdeki hafta 22-24 Eylül tarihlerinde düzenlenecek ve bu kapsamda gerçekleştirilecek etkinliklerden birisi de katılımcıların Microsoft Azure’a dair bilgilerini pekiştirdiği veya yeni beceriler edindiği Cloud Skills Challenge olacak.

Microsoft Ignite’e kaydolmak için tıklayın.

6 Microsoft Learn koleksiyonundan oluşması beklenen Cloud Skills Challenge’da en az bir Microsoft Learn koleksiyonu tamamlayan tüm Microsoft Ignite katılımcıları, ücretsiz bir sertifika sınavına hak kazanacak. Daha önce Microsoft Build 2020 kapsamında gerçekleştirilen Challenge’dan hatırladığımız üzere etkinlik içerisindeki tüm koleksiyonları tamamlamak muhtemelen takım halinde dereceye katkı sağlayacak ve farklı bireysel ödüllerin de kapısını açacaktır.

Buraya tıklayarak Cloud Skills Challenge hakkında bilgi alabilir ve sertifika sınav hakkınızı kullanabileceğiniz sınavların listesine ulaşabilirsiniz. Ayrıca etkinliğin başladığına dair e-posta almak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.


Makaleyi Paylaş

Cevap bırakın

Email adresiniz gizli kalacak Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

Bunları kullanabilirsinizHTML etiketler ve öznitelikleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>