Haberler

GitHub Android Uygulaması Yayınlandı (Beta)

En büyük açık kaynak kod kütüphanesi konumundaki GitHub, Microsoft çatısı altına girdiğinden bu yana durmadan yenilik yenilik üstüne yenilik yaşatır oldu bize.

Uzun zamandır GitHub’ın resmi mobil uygulamasının yayınlanacağı haberlerini okuyorduk. Uygulamanın beta yayını için ön kayıt olmuştuk ve gelecek olan yayınlandı maili beklemeye başladık ve sonunda az önce geldi.

https://github.com/mobile linkinden IOS ve Android uygulamalarının beta sürümlerine katılıp ilk kullananlardan olabilirsiniz.

GitHub Mobil Uygulaması Hakkında Kısa Bilgi

GitHub mobil uygulaması ile projelere gelen hata bildirimlerini (issue), kod birleştirme taleplerini (pull request), projeye yapılan yıldızlamaları ve fork sayılarını görebilirsiniz.

Tema olarak da beyaz ve koyu tema desteklenmektedir. Android sürümü için Android 5.1 ve daha yüksek herhangi bir cihazda çalışabilir.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.