Anasayfa » GitHub Android Uygulaması Yayınlandı (Beta)

Makaleyi Paylaş

Haberler

GitHub Android Uygulaması Yayınlandı (Beta)

En büyük açık kaynak kod kütüphanesi konumundaki GitHub, Microsoft çatısı altına girdiğinden bu yana durmadan yenilik yenilik üstüne yenilik yaşatır oldu bize.

Uzun zamandır GitHub’ın resmi mobil uygulamasının yayınlanacağı haberlerini okuyorduk. Uygulamanın beta yayını için ön kayıt olmuştuk ve gelecek olan yayınlandı maili beklemeye başladık ve sonunda az önce geldi.

https://github.com/mobile linkinden IOS ve Android uygulamalarının beta sürümlerine katılıp ilk kullananlardan olabilirsiniz.

GitHub Mobil Uygulaması Hakkında Kısa Bilgi

GitHub mobil uygulaması ile projelere gelen hata bildirimlerini (issue), kod birleştirme taleplerini (pull request), projeye yapılan yıldızlamaları ve fork sayılarını görebilirsiniz.


Tema olarak da beyaz ve koyu tema desteklenmektedir. Android sürümü için Android 5.1 ve daha yüksek herhangi bir cihazda çalışabilir.

Makaleyi Paylaş

1 Yorum

  1. Eline sağlık

    Cevapla

Cevap bırakın

Email adresiniz gizli kalacak Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

Bunları kullanabilirsinizHTML etiketler ve öznitelikleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>