Haberler

Çözümtek, Equinix ve Microsoft ile Güvenli ve Ölçeklenebilir Hibrit Bulut Altyapıları

Ülkemizde birçok işletme bulut bilişiminin sağladığı avantajlardan faydalanmak istese de çeşitli kaygılar sebebi ile bulut servislerine geçişte yavaş hareket etmeyi tercih ediyorlar.

Bunun sonucu olarak da kurumlar bulut servislerinin sağladığı güvenlik, verimlilik, inovasyon, maliyet, ölçeklenebilirlik gibi avantajlarından faydalanamıyorlar.

Çözümtek kurumların bu ihtiyaçlarını çözmek için Equinix veri merkezinden sağladığı hibrit bulut hizmetleri ve bulut erişim altyapısı ile Microsoft Azure‘a kesintisiz ve hızlı erişim sağlıyor!

Çözümtek’in yalnızca Equinix International Exchange™ (IBX®) veri merkezlerinde sağladığı bu çözüm, işletmelerin Microsoft Azure servislerinin verimliliğini ve esnekliğini yakalarken Çözümtek’in Cloud 7/24 servisleri ile hibrit bulut oluşturmasını sağlayarak özel depolamayı genel buluta getiriyor.

7 Nisan Perşembe günü saat 10:00’da Çözümtek, Microsoft ve Equinix ile Güvenli ve Ölçeklenebilir Hibrit Bulut Altyapıları sanal etkinliğine davetlisiniz. Kayıt olmak için tıklayınız.

Bu sanal etkinlikte aşağıdaki ana konu başlıkları yer alacaktır:

•Kurumsal iş yükü uygulamalarını hibrit bulutun esnekliğiyle yürütebilme,
•Daha yüksek güvenilirlik ve daha hızlı felaket kurtarma için verileri Microsoft Azure’a arşivleme yeteneği,
•Şirket içi depolama verilerinin Equinix ExpressRoute özellikli bir veri merkezine kopyalanmasıyla sağlanan uygun maliyetli olağanüstü felaket kurtarma senaryoları,
•Güvenli bulut hizmetleri ile CSA sertifikasyonunun önemi

Kayıt

https://etkinlik.cozumpark.com/etkinlik/cozumtek-equinix-ve-microsoft-ile-guvenli-ve-olceklenebilir-hibrit-bulut-altyapilari/2265

Canlı Yayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu