Anasayfa » ÇözümPark Webcast Video – F5 Networks Access Policy Manager APM

Makaleyi Paylaş

Haberler

ÇözümPark Webcast Video – F5 Networks Access Policy Manager APM

Günümüzde hızla yaygınlaşan uzaktan çalışma iş modellerinde, firma çalışanları, müşterileri ve iş ortakları; kısacası tüm paydaşlarıyla birlikte, uzaktan erişim otomasyonu için ideal ve güvenli ortamı F5 Networks APM Platformu tek başına sağlar.

APM Nedir? 

Access Policy Manager, F5 Networks BIG- IP platformunun yazılım bileşenidir ve ayrı bir modül olarak yapılandırılır. Bu modül, kurumların Erişim ve Yetkilendirme politikalarını merkezi olarak yönetmelerini, şirket içi/ özel ve genel bulut ortamlarındaki kurumsal uygulamalara, kaynaklara ve servislere güvenli erişim otomasyon imkanı sağlar.

APM, kullanıcıların sisteminde herhangi bir değişiklik veya yapılandırma yapmadan, kimlik doğrulaması ve denetimlerini yapmak için de, başka bir araca ihtiyaç duymadan tümleşik olarak tam bir çözüm paketi sunar Bu yönüyle, çalışanlara, müşterilere ve dış kaynak paydaşların tümü için birlikte çalışma esnekliği ve otomasyon sağlamaktadır. Standart AAA yöntemlerini kullanarak kimlik doğrulaması, yetkilendirme ve hesap oluşturma servislerini kolayca yönetebilirsiniz. LDAP dizinleri, Microsoft Active Directory, RADIUS sunucuları ve HTTP kimlik doğrulamasını özelliklerini kolaylaştırabilirsiniz.


Makaleyi Paylaş

Cevap bırakın

Email adresiniz gizli kalacak Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

Bunları kullanabilirsinizHTML etiketler ve öznitelikleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>