Haberler

ÇözümPark Webcast Video – Dell Network Ürünleri ile Esnekliği ve Yeniliği En Üst Seviyeye Çıkartın

Yeni nesil Dell EMC network ürün ailesi, yeni nesil kampus ve veri merkezi cihazları, yeni nesil network işletim sistemi olan Dell EMC SmartFabric OS10 ile artık çok daha yetenekli. Dell EMC, kampüs, geniş alan ve veri merkezi ağlarınız için kullanılabilecek çeşitli ürünlerle kurumsal iş ihtiyaçlarınıza eksiksiz ve kararlı çözümler sağlamaktadır. Eğer sizde Dell EMC Network ürün ailesinin yeteneklerini görmek istiyorsanız bu web seminerini izleyiniz.

Web seminerimiz aşağıdaki başlıklarda sizlere bilgi sunacaktır;

•           Yeni nesil 1/2.5/5/10 gb/s kampus ağ çözümleri. Pratiklik ve entegrasyon rahatlığı sağlayan, kurumsal her ortama uygun rekabetçi mimariler.

•           SDWAN ailesi – virtual Edge platform, Velocloud ve Versa networks. Yeni nesil geniş alan ağı ve güvenlik çözümleri.

•           10/25/40/100/400gb/s veri merkezi anahtarları ve underlay çözümleri. En yüksek performansın, sürprizler barındırmayan endüstri standardı protokoller ile elde edilmesi.

•           Planlama/Otomasyon yazılımları. Kendi veri merkezi ağınızı tasarlayabileceğiniz, otomatik olarak yönetebileceğiniz çözümler (Fabric Design Center, VxRail/Isilon/ MX SmartFabric services ve SmartFabric director)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.