Haberler

ÇözümPark ve Cloud 7×24 Web Seminerleri

ÇözümPark Bilişim Portalı olarak her geçen gün değişen ve gelişen teknolojiyi yakalamak için var gücümüz ile çalışıyoruz. Teknolojiyi üreten veya bizlere sunan üreticilerimiz ya da iş ortaklarımız ile gerçekleştirdiğimiz web seminerleri sayesinde bu yeniliklerden tüm sektörün haberdar olmasını sağlıyoruz.

Bulut bilişimin artık hayatımızın bir parçası olduğu şu günlerde özellikle şirketlerin artan iş ihtiyaçları, değişen rekabet koşullarına ayak uydurma ihtiyacı nedeni ile çeşitlenen bulut pazarında yerel oyuncularda kendilerini göstermeye başladı. Ana dilde teknik destek, yerel para birimi ve fiyatlandırma, düşük gecikme süreleri, altyapıların yerinde incelenebilmesi ve denetlenebilmesi, bağımsız – kolay tanışabilir alt yapı ve regülasyon – uyum avantajları gibi pek çok başlıkta ön plana çıkan yerel oyuncuların sundukları hizmetleri yakından inceleyeceğiz.

Bundan önce bir diğer değerli yerel bulut oyuncumuz ile gerçekleştirdiğimiz web seminerlerine şimdi Cloud 7×24 ile devam ediyoruz.

Sizleri de bu web seminerlerinde aramızda görmekten büyük memnuniyet duyacağız.

Hakan Uzuner

2002 yılından beri aktif olarak bilişim sektöründe çalışmaktayım. Bu süreç içerisinde özellikle profesyonel olarak Microsoft teknolojileri üzerinde çalıştım. Profesyonel kariyerim içerisinde eğitmenlik, danışmanlık ve yöneticilik yaptım. Özellikle danışmanlık ve eğitmenlik tecrübelerimden kaynaklı pek çok farklı firmanın alt yapısının kurulum, yönetimi ve bakımında bulundum. Aynı zamanda ÇözümPark Bilişim Portalı nın Kurucusu olarak portal üzerinde aktif olarak rol almaktayım. Profesyonel kariyerime ITSTACK Bilgi Sistemlerinde Profesyonel Hizmetler Direktörü olarak devam etmekteyim.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu