Haberler

Web Semineri – Aruba OS 8.X Architecture & Wireless Product Overview – 11 Nisan Perşembe Saat 10:00

Bu web seminerimizde sizlerle Aruba Operating System 8 mimarisini ve Aruba’nın yeni nesil kablosuz çözümlerini detaylı olarak birlikte inceleyeceğiz.
Aruba OS8; Mobility Masters ve Mobility Controllers ile hiyerarşik bir yapı oluşturarak ağınızı detaylı bir şekilde kontrol edebilir, izlenebilirliğini arttırabilirsiniz. Donanım platformunun dışında bir sunucu üzerinde sanal olarak da (VMware ESXi, Microsoft Hyper-V, open-source KVM instances) çalıştırılabilen Aruba OS8, altyapıdaki değişiklikleri önemli ölçüde kolaylaştırarak ağınızı ölçeklemeye izin vermektedir. 802.11a/b/g/n/ac sonrasında yeni nesil WLAN standardı olarak duyurulan 802.11ax (Wi-Fi 6) minimum Aruba OS8 ile birlikte desteklenmeye başlayacaktır.

Kayıt:

https://etkinlik.cozumpark.com/etkinlik/aruba-os-8-x-architecture–wireless-product-overview/873

Hakan Uzuner

2002 yılından beri aktif olarak bilişim sektöründe çalışmaktayım. Bu süreç içerisinde özellikle profesyonel olarak Microsoft teknolojileri üzerinde çalıştım. Profesyonel kariyerim içerisinde eğitmenlik, danışmanlık ve yöneticilik yaptım. Özellikle danışmanlık ve eğitmenlik tecrübelerimden kaynaklı pek çok farklı firmanın alt yapısının kurulum, yönetimi ve bakımında bulundum. Aynı zamanda ÇözümPark Bilişim Portalı nın Kurucusu olarak portal üzerinde aktif olarak rol almaktayım. Profesyonel kariyerime ITSTACK Bilgi Sistemlerinde Profesyonel Hizmetler Direktörü olarak devam etmekteyim.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu