Haberler

ÇözümPark Teknoloji Sohbetleri Yoğun İlgi ve Yüksek Katılım İle Gerçekleştirildi

ÇözümPark Bilişim Portalı olarak 9 Kasım Cumartesi günü Microsoft Türkiye ofisinde düzenlediğimiz ÇözümPark Teknoloji Sohbetleri etkinliği yoğun bir ilgi gördü. Henüz kayıt aşamasında 650′ ye yakın kayıt alan etkinliğimizi yer sorunları nedeni ile kayıtlarımızı etkinlikten 1 hafta önceden durdurduk. Yoğun bir LCV aramaları sonrasında hafta sonu Microsoft ofisinde 250 misafirimizi ağırladık.

Öncelikle bu yoğun ilgi için tüm bilişim gönüllülerine teşekkür ediyoruz. Etkinliğe katılamayan yaklaşık 400 bilişim gönüllüsü içinde çok hızlı bir şekilde etkinliğin tekrarı niteliğinde yeni bir etkinlik planlamaya başladık. Aralık ayı içerisinde veya en geç Ocak ayı içerisinde benzer bir içerik ile katılım gösteremeyen diğer üyelerimizin öncelikle kayıt olabileceği bir etkinlik için çalışmalara başladık.

Etkinlik içerisinde 49 konuşmacımız 71 adet sunum gerçekleştirmiş olup bu yoğun program ve destekleri için kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Herkes için çok verimli bir hafta sonu geçtiğini gerek düzenlediğimiz katılımıc anketlerinde gerekse sosyal medya paylaşımlarından görüyoruz. Böylesi güzel bir organizasyonun gerçekleşmesinde katkısı olan Salon sorumlusu değerli uzmanlarımız, konuşmacılarımız, sponsorlarımız, ekip üyelerimiz ve katılımcılarımıza teşekkür ediyoruz.

Değerli sponsorlarımıza ayrıca teşekkürler.

Tüm etkinliklerimiz hakkında bilgi için https://etkinlik.cozumpark.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.