Haberler

ÇözümPark Teknoloji Haber Editörü Olmak İster misin?

ÇözümPark Bilişim Portalı kurulduğu 2008 yılından bu yana gönüllü olarak bilişim sektöründeki Türkçe kaynak açığını kapatmak için çalışmaktadır. 12 yılı aşkın bir süredir marka veya üretici bağımsız her türlü teknoloji konusunda sektöre kaynak sağlamak için 350′ den fazla yazarımız, 35′ den fazla aktif ekip üyemiz ile sektöre hizmet sunmaya çalışıyoruz. Özellikle son dönemde haber konusunda oluşturduğumuz kadroyu her geçen gün güçlendiriyoruz. Sizlerde boş vakitlerinizi değerlendirmek veya ek gelir elde etmek istiyorsanız Haber Editörü için başvurabilirsiniz.

Sizlerin de desteği ile her geçen gün sektöre sağladığımız katkının artacağından şüphemiz yok.

Hakan Uzuner

2002 yılından beri aktif olarak bilişim sektöründe çalışmaktayım. Bu süreç içerisinde özellikle profesyonel olarak Microsoft teknolojileri üzerinde çalıştım. Profesyonel kariyerim içerisinde eğitmenlik, danışmanlık ve yöneticilik yaptım. Özellikle danışmanlık ve eğitmenlik tecrübelerimden kaynaklı pek çok farklı firmanın alt yapısının kurulum, yönetimi ve bakımında bulundum. Aynı zamanda ÇözümPark Bilişim Portalı nın Kurucusu olarak portal üzerinde aktif olarak rol almaktayım. Profesyonel kariyerime ITSTACK Bilgi Sistemlerinde Profesyonel Hizmetler Direktörü olarak devam etmekteyim.

3 Yorum

  1. Hakan ağabey öncelikle sizin izinizi takip ediyoruz Allah razı olsun yolumuzu açıyorsunuz Bilgi İşlem Destek Elemanı olarak görev yapıyorum hergün çeşitli problem yaşıyor ve çözüyoruz ben gerçekten geriden gelecek genç kardeşlerimin sıkıntı çekmemesi açısında editör olarak görev yapmaya hazırım dönüşünüzü beklerim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.