Haberler

ÇözümPark’ ın 600. Web Seminerine Siz Yön Verin!

ÇözümPark Bilişim Portalı olarak 24 Eylül Salı günü düzenleyeceğimiz 600. Web semineri için sahip olduğumuz 35 kişilik ekip, 250′ nin üzerinde yazar, 90′ a yakın üretici ve teknoloji içerisinden seçim yapamadık. Sınırlı bir yerimiz olduğu için bu konuda siz sektör çalışanlarından destek bekliyoruz. Amacımız sektörde kendi alanlarında uzman olan ve bir araya geldiklerinde çok daha keyifli bir sohbet ortamı oluşturabilecek bilişim gönüllülerini web seminerimizde buluşturmak olacaktır. Sektörün gidişatı, yeni teknoloji konuları ve şirketlerin yatırım yaparken dikkat etmesi gereken konular, veri merkezleri, bulut alt yapıları, güncel güvenlik tehditleri derken keyifli bir sohbet planlıyoruz.

Sizlerden beklentimiz sadece 120 saniyeniz! Herhangi bir kimlik veya kişisel veri toplamadan aşağıdaki anketi doldurmanız bizler için çok kıymetli olacaktır. Bu sayede sizlerin kararları ile seçilecek olan uzmanlar, konular ve üreticileri canlı izleme şansına sahip olacaksınız.

https://tr.surveymonkey.com/r/CXRVTX9

Desteğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

Hakan Uzuner

2002 yılından beri aktif olarak bilişim sektöründe çalışmaktayım. Bu süreç içerisinde özellikle profesyonel olarak Microsoft teknolojileri üzerinde çalıştım. Profesyonel kariyerim içerisinde eğitmenlik, danışmanlık ve yöneticilik yaptım. Özellikle danışmanlık ve eğitmenlik tecrübelerimden kaynaklı pek çok farklı firmanın alt yapısının kurulum, yönetimi ve bakımında bulundum. Aynı zamanda ÇözümPark Bilişim Portalı nın Kurucusu olarak portal üzerinde aktif olarak rol almaktayım. Profesyonel kariyerime ITSTACK Bilgi Sistemlerinde Profesyonel Hizmetler Direktörü olarak devam etmekteyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu