Forum

Java ile Müşte...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Java ile Müşteri Takip Programı

5 Yazılar
3 Üyeler
0 Reactions
1,207 Görüntüleme
(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici
Konu başlatıcı

Arkadaşlar Merhaba

Üniversiteden tez konusu olarak java da müşteri takip programı ödevini aldım.Yalnız gecen donem dersleri kacırdıgım için java hakkında bir bilgim yok.İnternetten çeşitli kodlar buldum ama kodları derleyicide yerleştiremiyorum ve bir türlü programı calıstıramıyorum.Ayın 20 sine kadar zamanım var ilk raporu göndermek için. Programda Müşteri Ekle - Sil - Ara - Güncelle bölümleri olacak. Ama hiçbirini yapamadım henüz. Bu konuda bilgisi olan var mı acaba?Yardımcı olabilecek?

Gönderildi : 08/03/2009 19:30

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 33028

Merhaba Burak bey ;

böyle bir proje forum üzerinden maalesef yapılamaz , konu hakkında öncelikle sizin yeterli düzeyde bilginiz olmalı ve üstüne takıldığınız bir kaç nokta olur ise yazılımcı arkadaşlar yardımcı olabilir , ama gördüğüm kadarı ile sizin java hakkında pek bir bilginiz yok , eğer ödev acil ise java bilen bir arkadaşa yaptırmanız ve sizin adım adım java ya başlamanızı tavsiye ederim.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 08/03/2009 22:17

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Konu başlatıcı

Cevap için teşekkürler, ben ne yapıcagımı sasırmıs durumda oldugumdan buraya yazdım . Haklısınız.

Kolay gelsin..

Gönderildi : 09/03/2009 13:13

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 33028

Anlıyorum bende size zaman kazandırmak için net bir cevap verdim zaten 🙂 kolay gelsin .

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 09/03/2009 18:55

(@teknik-mesut)
Gönderiler: 119
Estimable Member

Benim de fazla bilgim yok ama microsoft vs.net 2005 in içinden j#'ı deneyebilirsin. kodlama c# fakat javanın yaptığını yapar. Belki işine yarar 

Gönderildi : 25/03/2009 22:16

Paylaş: