Forum

Sanal Pos Entegrasy...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Sanal Pos Entegrasyonu Hakkında

8 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
604 Görüntüleme
(@eseryilmaz)
Gönderiler: 67
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Sanal Pos Entegrasyonu konusunda deneyim sahibi var ise, entegrasyon sürecini anlatabilir mi ?

Teşekkür ederim.

Gönderildi : 02/05/2017 14:51

(@FatihARSLAN)
Gönderiler: 16
Eminent Member

Merhaba,

Paket yazılım mı kullanacaksınız yoksa kendiniz mi yazacaksınız ?

Gönderildi : 02/05/2017 15:53

(@eseryilmaz)
Estimable Member
Konu başlatıcı

Yok hayır, kendi yazmış olduğum bir ticaret sitesi var. Ücretli açık kaynak .NET destekli bir çok bankaya uygun olan bir yazılım arıyorum.

Gönderildi : 02/05/2017 16:53

(@FatihARSLAN)
Gönderiler: 16
Eminent Member

Açık kaynak ve .net olarak pro ticaret var. inceleyin isterseniz

Gönderildi : 03/05/2017 15:49

(@zulfumehmetozcifci)
Gönderiler: 731
Prominent Member

Pro ticaret ücretsiz kullanabilirsiniz. Sanal pos entegre edeceğiniz sitede ssl sertifikası tanımlanmış olması gerekmektedir. Bankanın size vereceği bilgileri proticaret sitesi yönetim paneline girdikten sonra kullanabilirsiniz.

Kolay gelsin

Kişisel bir olay

Gönderildi : 03/05/2017 20:49

(@eseryilmaz)
Estimable Member
Konu başlatıcı

Bu yazılımın hangi tarafı ücretsiz anlayamadım 🙂 Senelik 550 dolar yok ömürlük 1200 dolar. Kapalı kaynak...

Ben sadece modül araştırıyorum. Özellikle açık kaynak araştırıyorum. Stackoverflow a da danıştım. Ama yerel (ülkeye ait bankalar ile çalışılacak ise buraya ait )kod gerekli. Tek bir api den sağlanmıyormuş.

Ben de ağa baba bir tasarım bir site var zaten. Kızmayın ama dandik sitelere kim bu kadar ücret öder, kapalı kaynak modüle kim ücretsiz site der anlamıyorum 🙂

Gönderildi : 03/05/2017 22:15

(@YasinErgene)
Gönderiler: 15
Active Member

Iyzico, payU, iPara vb. kuruluşlar ile tüm bankalara erişim sağlayan bir yapıyı tek bir api ile kullanabilirsiniz. İlgili markaların gerekli dökümanları mevcuttur.

Gönderildi : 03/05/2017 23:10

(@eseryilmaz)
Estimable Member
Konu başlatıcı

Iyzico, payU, iPara vb. kuruluşlar ile tüm bankalara erişim sağlayan bir yapıyı tek bir api ile kullanabilirsiniz. İlgili markaların gerekli dökümanları mevcuttur.

En iyisi öyle olacak. Teşekkür ederim.

Gönderildi : 03/05/2017 23:20

Paylaş: