Forum

form gönderme

Bildirimler
Hepsini Temizle

form gönderme

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
2,405 Görüntüleme
(@cemkilic)
Gönderiler: 396
Reputable Member
Konu başlatıcı

merhaba asp.net mvc de böyle bır hata alıyorum yapmak ıstedıgım formda butona tıkladıgım zaman gönderıldı yazması bunu nasıl yapabılırım yardımcı olursanız memnun olurum

kodlar su sekılde ekledım  

Response.Redirect("deneme.aspx ınfo=+ınfo.text");
//imessage.text="data deneme+request.Querystring("gönder");

HTTP Error 404.11 - Not Found

İstek filtreleme modülü çift kaçış sırası içeren bir isteği reddedecek şekilde yapılandırıldı.

En olası nedenler:

• İstek bir çift kaçış sırası içeriyordu ve Web sunucusunda istek filtreleme çift kaçış sıralarını reddedecek şekilde yapılandırılmış.

Deneyebilecekleriniz:

• applicationhost.config veya web.config dosyasında configuration/system.webServer/security/requestFiltering@allowDoubleEscaping ayarını doğrulayın.

Detailed Error Information:

Module    RequestFilteringModule
Notification    BeginRequest
Handler    StaticFile
Error Code    0x00000000
Requested URL     http://localhost:8339/Controllers/deneme.aspx ınfo=+ınfo.text
Physical Path    c:\users\hpp\documents\visual studio 2013\Projects\WebApplication71\WebApplication71\Controllers\deneme.aspx ınfo=+ınfo.text
Logon Method    Henüz belirlenmedi
Logon User    Henüz belirlenmedi
İstek İzleme Dizini    C:\Users\hpp\Documents\IISExpress\TraceLogFiles\WEBAPPLICATION71

More Information:

Bu bir güvenlik özelliğidir. Değişikliğin kapsamını tam olarak anlamadıkça bu özelliği değiştirmeyin. İsteğin kötü amaçlı olmadığını doğrulamak için bu değeri değiştirmeden önce bir ağ izlemesi gerçekleştirmelisiniz. Sunucunun çift kaçış sıralarına izin vermesi gerekiyorsa, configuration/system.webServer/security/requestFiltering@allowDoubleEscaping ayarını değiştirin. Bunun nedeni, kötü amaçlı bir kullanıcı tarafından sunucuya gönderilen hatalı biçimlendirilmiş bir URL olabilir.

View more information »

Gönderildi : 16/11/2015 17:14

(@YavuzCingoz)
Gönderiler: 36
Eminent Member

Sanki Response.Redirect("deneme.aspx ınfo=+ınfo.text"); kısmında hata var gibi. Response.Redirect("deneme.aspx?info=" + info.text); olması gerekmez mi?

Gönderildi : 16/11/2015 21:27

(@cemkilic)
Gönderiler: 396
Reputable Member
Konu başlatıcı

bende farkettım yardım ıcın tesekkurler

Gönderildi : 17/11/2015 13:27

Paylaş: