Forum

Seo Uzmanlari Bakar...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Seo Uzmanlari Bakarmisiniz Seo Konusunda Bazi Sorularım Var

7 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
463 Görüntüleme
(@HakanUslu)
Gönderiler: 38
Trusted Member
Konu başlatıcı

Selam Merhabalar

Benim Metin2 MMO Webmaster Sitem Var Siteyi 0'dan Kodladim Site Suanda hizmette Sitenin Seo Ayarlarını Yapıyorum Önerileriniz Varmi

Sitemdeki etiketler Söyle

<meta name="description" content="Metin2 Quest Ekleme Kurma" />

<meta name="keywords" content="metin2questekleme,metin2questkurma,quest,metin2 quest,quest kurma,quest ekleme,filezilla,navicat" />

<meta name="robots" content="index" />

<meta name="copyright" content="ByHazerfen.Com Tüm Haklari Saklidir" />

Seklinde Konu İceriginde <h1><h2><h3> bulunmaktadir

Bazi nofollow  ve canonical taglari ekli konu linklerini .htacess üzerinden kendim ayarlıyorum 

ReWriteRule ^Metin2-Private-Server-Duzenleme/metin2-quest-ekleme-kurma.html arsiv/metin2questekleme.php [L,NC] 

resimlere alt etiket hight ve widht etiketlerini ekliyorum  

Her Konu İcin Böyle .htaccess Dosyadan Düzenliyorum

Konu İcerikleri Kendime Ayit Genellikle Bazen Bazi Konulardada Alinti Yaptıgımız Oluyor Ama Kendi Yorumlarımı Katarak Konuları Paylasıyorum

Bazi Seo Sorgu Sitesinden Sitemin Seo Puani : http://www.websultan.net/seo-analiz  

http://byhazerfen.com Yazarsanız SEO Puanı: 100 Yaziyor 

Sizce Googlede üst sıralara cıkmak icin baska neler yapmam gerek

ve Bazi Ek Sitelerim Var Ve bu Sitelere simdiki sitemizin iframelerini atıyorum  

<iframe name="iFrame1" src="http://www.byhazerfen.com" frameborder="1" width="1" scrolling="yes" height="1"></iframe>

Seklinde Sizce iframe sitem icin zararı olurmu

seo acısından bana baska onerileriniz varmi

bazi hit kasma sitelerini kullanımmı hitcanavari vs.

Bide Google Gibi Arama Motorlarını Ne sıklıkla Ping Leyim

Bana Önerileriniz Yada Sunu Söyle Yap Yada Yapma Dediginiz Seyler Varmi

Gönderildi : 26/02/2014 01:57

(@yasarkiyak)
Gönderiler: 507
Honorable Member

Birkaç tavsiyede bulunmak istiyorum

Sayfa başlıklarınızı By Hazerfen Hakkımızda vb değil de Hakkımızda - By Hazerfen gibi yapınız. Önce sayfa amacını yazınız.

Sitenizin yükselmesi için backlink ihtiyacınız var ancak özel olarak planlanarak yapılması gerekmektedir.

Hakkımızda sayfasındaki gibi Yönetim Ekibi için tıklayın da tıklayın a değil de Yönetim Ekibi 'ne link veriniz.

Her sayfada en az 150-200 kelimelik (300 en ideal) yazı olsun, örneğin iletişim sayfası içeriği çok az.  

Strong, em, i etiketleri kullanınız.

Bunları düzenledikten sonra belli aralıklarla düzenli olarak içerik giriniz, güncelleyiniz.

Sonrası tamamiyle backlink yapısı ile alakalı bir durumdur. 

Gönderildi : 26/02/2014 12:25

(@HakanUslu)
Trusted Member
Konu başlatıcı

yorumunuz icin tesekkur ederim

iframe kodlarını dıger sıtelerime eklesem herhangı zararı olurmu

bide benim diyer sitem oyun sitesi ve girip kaydoluyolar ve site  de fazla durmuyolar

acaba ben bu siteye byhazerfen.com .iframesini atsam zararı olurmu cunku bır makalede ziyaretcının sıtede fazla durmasi lazımmıs cunku zıyaretcı bılgı cop bilgi olunca siteden cıkıyor ve googlede buna onem veriyor

acaba diyersıteme iframe atimmi 

Gönderildi : 27/02/2014 13:38

(@yasarkiyak)
Honorable Member

başka bir siteye iframe içerisine sizin siteniz yer alacaksa sorun yok ama bu sitede iframe ile başka siteler olursa az da olsa zararı olur. 

yukarıda dediğiniz de doğru kullanıcıların mouse hareketlerine kadar artık google tarafından tespit edilebiliyor. nereyi okuyorlar, ne kadar okuyorlar ve dediğiniz gibi eğer kullanıcı girdi ve hemen aradığının o olmadığını, içeriğin çöp olduğunu gördü ve hemen çıktı ise google da onu çöp kabul ediyor ki bu çok sakıncalı. 

Gönderildi : 27/02/2014 13:54

(@HakanUslu)
Trusted Member
Konu başlatıcı

ilginiz icin cok tesekkur ederim bide siteme tags diye klosor olusturdum

http://www.byhazerfen.com/tags/metin2-nps-silme

seklinde sayfalar olusturdum acaba karı yada zararı olurmu 

Gönderildi : 27/02/2014 14:49

(@yasarkiyak)
Honorable Member

faydası olur, aramalarda etiketlerden ziyaretçi getirme olasılığını yükseltir. Ancak çok düzenli ve doğru olması gerekir.

Gönderildi : 27/02/2014 16:28

(@HakanUslu)
Trusted Member
Konu başlatıcı

acaba sitemde reklam alanları var bu alanları sızce kaldirimmi 

daha sonra ekliyim acaba google acısından zararı olurmu 

Gönderildi : 27/02/2014 18:58

Paylaş: