Forum

Uygulamayla Exe Kon...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Uygulamayla Exe Kontrolü Sağlama

8 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
425 Görüntüleme
(@HuseyinGurel)
Gönderiler: 11
Active Member
Konu başlatıcı

Tüm Aramalarıma Rağmen Bulamadığım bi Konu Hakkında yardımlarınızı bekliyorum. Cafe Sistemleri kurarken kullanmak istediğim bir duruyu uygulaması var bu uygulama ile ana makinadan duyuru yayınlatabiliyorum. yanlız cilient makinalarda bu uygulama cok rahat bi şekilde kapatıla biliyor. benim istediğim ufak bir program sayesinde uygulamayı gözlemlemek ve eğer kapatılırsa yeniden başlamasını sağlamak. bunu yardımcı prg larla (alwaysup) servis olarak tanımlattım istediğimi karşılıyor. fakat bu programlarda işleyişini bozuyor buttonlar çalışmıyor ve duyurular kayboluyor. c# vs programlama bilmediğim için elimden hiçbirşeyde gelmiyor. sizce bu mümkünmü ?

işletim sisitemi win 7 32 x 64 tüm sürümler.  şimdiden teşekkürler...

Gönderildi : 25/07/2013 02:26

(@sametdiker)
Gönderiler: 108
Estimable Member

Huseyin Bey Selamlar,

DOS ortaminda yazilacak 4-5 satirlik bir kod kumesi ile istemis oldugunuz .exe kontrolunu gerceklestirebilirsiniz.

3 rd Party yazilimlarda cozumu aramaktan vazgecerseniz elimden geldigince yardimci olabilirim 

Kolay gelsin.  

Gönderildi : 25/07/2013 14:50

(@kenanilgun)
Gönderiler: 544
Üye

Merhaba Samet bey,

Bize yinede bu konuda ne tür bir kodla sorunumuzu çözeceğimizden bahsederseniz sevinirim, hem öğrenmiş oluruz 🙂

İyi çalışmalar. 

Gönderildi : 25/07/2013 15:41

(@HuseyinGurel)
Active Member
Konu başlatıcı

Huseyin Bey Selamlar,

DOS ortaminda yazilacak 4-5 satirlik bir kod kumesi ile istemis oldugunuz .exe kontrolunu gerceklestirebilirsiniz.

3 rd Party yazilimlarda cozumu aramaktan vazgecerseniz elimden geldigince yardimci olabilirim 

Kolay gelsin.  

dos penceresi göstermeden bu kontrolü sağlama gıbı bı sansımız varsa neden olmasın samet bey bu arada ilgilendiğiniz için gerçekden teşekkürler. bu konuda bi çözüm bulabilirsek inanın cok rahatlıycam kac gundur gecelı gunduzlu bu konuyu araştırıyorum :S

Gönderildi : 27/07/2013 03:27

(@HuseyinGurel)
Active Member
Konu başlatıcı

Huseyin Bey Selamlar,

Kolay gelsin.  

dos penceresi göstermeden bu kontrolü sağlama gıbı bı sansımız varsa neden olmasın samet bey bu arada ilgilendiğiniz için gerçekden teşekkürler. bu konuda bi çözüm bulabilirsek inanın cok rahatlıycam kac gundur gecelı gunduzlu bu konuyu araştırıyorum :S

tabi o uygulamanın kontrolü sağlarken dos programıda kapanabıldıgı ıcın pek sağlıklı olduğu konusunda endıselıyım :S

Gönderildi : 27/07/2013 03:49

(@kenanilgun)
Gönderiler: 544
Üye

Hüseyin bey servis tarzı geliştirmelerle hiç deneme yaptınız mı? 

Gönderildi : 27/07/2013 17:47

(@HuseyinGurel)
Active Member
Konu başlatıcı

Hüseyin bey servis tarzı geliştirmelerle hiç deneme yaptınız mı? 

evet açıklamadada bahsettim zaten servis olarak çalıştırdığım vakit buttonlarda veya içeriklerde sapıtmalar oluyor. o yüzden servis olarak tanıtamıyorum :S

Gönderildi : 29/07/2013 00:36

(@sametdiker)
Gönderiler: 108
Estimable Member

Hüseyin Bey,

Gecikmeli cevabimdan oturu kusura bakmayin. Ozel'den konu ile ilgili detaylari biraz size gonderecegim.

Kolay gelsin. 

Gönderildi : 29/07/2013 11:11

Paylaş: