Forum

xslt Transfer Dosya...

Bildirimler
Hepsini Temizle

xslt Transfer Dosyası

6 Yazılar
5 Üyeler
0 Likes
450 Görüntüleme
(@ahmetcafoglu)
Gönderiler: 13
Eminent Member
Konu başlatıcı

Hocalar yeni yeni e-ticaret işine ufaktan girip kendimi test etmek istiyorum

host domain xml script bunlar hazır script proticaret.org 'un dağıtığı script xml eksa da bayilğim olduğu için oradan aldım ancak sorun şu kişi ben xml nasıl import edilir bilmiyorum sitenin yazılımını yapan firmaya baş vurdum onlarda xml entegre paketi satın almamı söylediler pakete baktım çok pahalı benim şuanda onu kaldıracak gücüm yok açıkçası bu konuda yardımlarınızı rica ediyorum.

şirketen gelen mail

Sisteme
herhangibir xml dosyasını albılmenız için bir xslt transfer dosyası yapmanız
gerekir.O zaman sistem buxml verileri çeker.Aksi halde direk xml verisini
sisteme import edemezsiniz.Dosyanın hazırlanması ile ilgili bilginiz yok ise http://www.proticaret.org/eticaret-eklentiler.aspx
adresinden satın alma yapabılırsınız…

Gönderildi : 02/08/2012 22:25

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32965
Illustrious Member Yönetici

Merhaba, ticari projeler için gönüllülük esasına dayanan bir platformdan yardım istemek bence çok doğru değil.

Bu şirketinizde Windows Server kullanıp para kazanıp Microsoft' a lisans parası vermemeye benziyor.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 04/08/2012 16:00

(@ahmetcafoglu)
Gönderiler: 13
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhaba, ticari projeler için gönüllülük esasına dayanan bir platformdan yardım istemek bence çok doğru değil.

Bu şirketinizde Windows Server kullanıp para kazanıp Microsoft' a lisans parası vermemeye benziyor.

Hocam ancak bide o parayı kazanabilsek sıfr tecrübe için kurdum bu sistemi para kazanmak için deil kar oranını bile %1 re ayarladım

Gönderildi : 06/08/2012 02:24

(@MustafaALBAYRAK)
Gönderiler: 43
Trusted Member

Hocalar yeni yeni e-ticaret işine ufaktan girip kendimi test etmek istiyorum

host domain xml script bunlar hazır script proticaret.org 'un dağıtığı script xml eksa da bayilğim olduğu için oradan aldım ancak sorun şu kişi ben xml nasıl import edilir bilmiyorum sitenin yazılımını yapan firmaya baş vurdum onlarda xml entegre paketi satın almamı söylediler pakete baktım çok pahalı benim şuanda onu kaldıracak gücüm yok açıkçası bu konuda yardımlarınızı rica ediyorum.

şirketen gelen mail

Sisteme herhangibir xml dosyasını albılmenız için bir xslt transfer dosyası yapmanız gerekir.O zaman sistem buxml verileri çeker.Aksi halde direk xml verisini sisteme import edemezsiniz.Dosyanın hazırlanması ile ilgili bilginiz yok ise http://www.proticaret.org/eticaret-eklentiler.aspx adresinden satın alma yapabılırsınız…

http://pastebin.com/gdvYDgKB

kolay gelsin

Gönderildi : 15/03/2016 02:20

(@CihanDuran)
Gönderiler: 1
New Member

Mustafa Bey Merhabalar, konu ile ilgili yardımlarınızı rica ediyorum. Mail adresinizi müsait bir zamanda gönderirseniz sevinirim.

Gönderildi : 24/03/2016 01:31

(@birolaydugan)
Gönderiler: 867
Prominent Member

Bence basit bir XML , XSD , XSLT kitabı ile çokdaha ucuza isinizi görebilirsiniz .

Gönderildi : 24/03/2016 14:15

Paylaş: