Forum

Görev Takip Ya...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Görev Takip Yazılımı

5 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
524 Görüntüleme
(@metinselcuk)
Gönderiler: 340
Reputable Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Kurum içerindeki IT personelinin hem teknik, hemde idari görevlerini kendilerinin girebileceği, yönetici tarafından bu görevlerin durumunu takip edebileceği PHP/MYSQL tabanlı bir yazılım arıyorum. Bir ticket yazılımı olarak algılanabilir fakat bu talepleri/görevleri IT ekibi telefon ile aldıktan sonra sisteme kendisi kaydedicek. O anda kendisinin başka bir işi var ise görev boşta duracak ve başka bir personel bu görevi kendine çekebilecek, süreçlerini not alabilecek .v.s

Selamlar 🙂 

Gönderildi : 24/07/2012 21:05

(@Anonim)
Gönderiler: 0

spiceworks dah tümleşik (help desk modülü istediklerini yapar ama invertory vs ilede envanter çalışmanını yaparsınız.)

osticket

Gönderildi : 25/07/2012 14:45

(@metinselcuk)
Gönderiler: 340
Reputable Member
Konu başlatıcı

Cevap için teşekkürler. Osticket'ı daha önce inceledim fakat ihtiyaçlarımı karşılamıyor. İş/görev talebini kendimiz girebiliyoruz fakat mail adresi zorunluluğu getiriyor. Spiceworks ise pek güvenilir gelmedi bana.

Gönderildi : 25/07/2012 18:31

(@RagipUNAL)
Gönderiler: 171
Estimable Member

Microsoftun dynamic crm ini kullanabilirsiniz. Ücretlidir fakat çok sağlam bir alt yapısı var. Teknik destek yapısıda ayrıca çok güçlüdür. Özelleştirebilmenizde cabası.

Gönderildi : 28/07/2012 04:19

(@Anonim)
Gönderiler: 0

mail adresi zaten her durumda zorunlu. bu türden sistemlerde bildirimler için olmak zorunda zaten.

O zaman ben size axence nvisionu önereyim.

veya openatrium u deneyin. 

Gönderildi : 02/08/2012 13:25

Paylaş: