Forum

Fileupload localhos...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Fileupload localhost sorunu

5 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
490 Görüntüleme
(@ErcanAyhan)
Gönderiler: 54
Trusted Member
Konu başlatıcı

Herkese Merhaba;

web.config dosyam içinde fileuploadı sınırını X mb yaptım diyelim. Herhangi bir dosya X mb den büyükse ve ben bunu seçmişsem.. sonrasında kaydet desem veya herhangi refreshe sebep olacak bir button a tıklasam.. local hostla bağlantı kesildi diyor bunun çözümü varsa beni bilgilendirebilir misiniz?

Gönderildi : 29/02/2012 00:38

(@ErcanAyhan)
Trusted Member
Konu başlatıcı

Lütfen cevap verebilecek olan olursa büyük sorundan kurtulurum 

Gönderildi : 01/03/2012 01:17

(@SelimYilmaz)
Gönderiler: 82
Estimable Member

bu yazıyı 3 ya da 4 defa okudum. inan hiçbirşey anlayamadım..

web.config dosyam içinde fileuploadı sınırını X mb yaptım diyelim. x e değer veriyorum 5mb

devamında x i dolduruyorum

Herhangi bir dosya 5 mb den büyükse ve ben bunu seçmişsem.. sonrasında kaydet desem veya herhangi refreshe sebep olacak bir button a tıklasam.. local hostla bağlantı kesildi diyor bunun çözümü varsa beni bilgilendirebilir misiniz?  

5 mb den daha büyük bir veri koymak istiyorsan neden 5 mb sınır koyuyorsun. sonrasında hata vemesine neden şaşırıyorsun.

farklı bir seçenek daha var. ben seni yanlış anlıyorum. 

Gönderildi : 04/03/2012 20:51

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Biraz detay veriri misiniz? Sorun için resimde eklerseniz daha anlaşılır olur.

Keyifli çalışmalar.

Gönderildi : 04/03/2012 23:13

(@ErcanAyhan)
Trusted Member
Konu başlatıcı

selim kardeşim fileuploadda sınır koymusum farzetkı baskası kullandı benım koydugum sınırı nerden bılecek.. 4mb sınır koydum dıyelım adam bu degerı asınca sıteden baglantı gıdecek bu da beni kötü yazımcı olarak gosterır..

konuyu biraz daha acayım...

web.config içersindeki system.web tagını ıcerısıne

<httpRuntime maxRequestLength="5000" executionTimeout="120"/>

yaklasık 5 mb.. ben fileuplod ta 5 mb nin ustunde resim yada video sectıgım de... 1. si saveas butonuna basar basmaz localhost anamakinesine baglantı kesıldı. diyor..

ben fileupload yerıne manuel kodlarla arastıracam.. arkadaslar ılgınız ıcın tesekkürler..

ama boyle bir sorun var haberınız olsun ... 

Gönderildi : 06/03/2012 00:40

Paylaş: