Forum

sysprep nasıl yapıl...

Bildirimler
Hepsini Temizle

sysprep nasıl yapılır

10 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
2,112 Görüntüleme
(@eskehacettepe)
Gönderiler: 25
Eminent Member
Konu başlatıcı

selamün aleyküm anlamadığım konu var yardımcı olurmusunuz detaylı anlatasanız 

https://www.cozumpark.com/windows10-build-1607-katilimsiz-kurulum-ve-imaj-hazirlanmasi/ detaylı anlatasanız benim için

Gönderildi : 08/09/2021 07:41

(@eskehacettepe)
Eminent Member
Konu başlatıcı

bende olmuyor

Gönderildi : 08/09/2021 10:53

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32993
Illustrious Member Yönetici

Merhaba Engin, makaleden daha detaylı ne yazık ki anlatamayız. Makale zaten bu tür işler için yazılır yani konuyu bilmeyen ancak detay isteyen üyelerimiz için. Mesela sende olmuyor demişsin ya hangi bölümde sorun yaşıyorsun?

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 08/09/2021 12:30

(@eskehacettepe)
Eminent Member
Konu başlatıcı

hakan abi gerçekten konu bilmiyorum anlatsanız benim için.gerçekten konu yu bilmiyorum.

Gönderildi : 08/09/2021 12:47

(@eskehacettepe)
Eminent Member
Konu başlatıcı

her bölümde sıkıntı yaşıyorum abi yapıyorum olmuyor

Gönderildi : 08/09/2021 12:48

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)

Tamam da neyi anlatayım makale varya?

Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 08/09/2021 12:50

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)

O zaman destek al birilerinden, yani makale ile yapamadığını biz forumdan nasıl sana yaptıralım ki?

Gönderildi : 08/09/2021 12:51

(@eskehacettepe)
Eminent Member
Konu başlatıcı

hakan abi ozan şimsek abiyi tanıyormusun sizin formdanmış konuyu o açmış nasıl iletişime geçebilirim sende haklısın abi ozan şimsek açmış konuyu belki o bilir konuyu

Gönderildi : 08/09/2021 12:55

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)

Engin, konuyu bilir ne demek? Bende konuyu biliyorum sorun sen bir türlü yapamıyorsun, istiyorsun ki birisi bağlansın yapsın, onu kimse yapmaz, ne ben, ne Ozan ne başkası. Etrafında hiç mi yok bu şekilde sana destek olacak birisi? Ya da chip gibi, donanımhaber gibi forumlara git istersen, orada daha genç arkadaşlar var, onların vakitleri bize göre daha esnek olabilir belki bağlanıp sana destek olurlar, ama ÇözümPark kurumsal bir platform ve buradaki hemen hemen herkes çok yoğun.

Gönderildi : 08/09/2021 13:29

ibrahim yildiz
(@ibrahimyildiz)
Gönderiler: 4293
Co-Helper

@enginçiçek Son zamanlarda sorduğunuz sorulara göre çok temel düzeyde eksikleriniz olduğu anlaşılıyor. Hakan abinin dediği gibi bu kadar net ve yeterli ölçekte anlatan makaleyi anlayamıyorsanız bu platformda bunları size uzun uzadıya kimse anlatamaz maalesef. Genel olarak sorduğunuz konuları rahat halledebilmeniz için teknisyen düzeyinde bilginiz olması lazım olmadığı anlaşılıyor ev kullanıcısı da olabilirsiniz. O taktir de yanlış forumdasınız:) donanımhaber, technopat forumlarında size temel düzeyde yardımcı olacak daha fazla insan bulursunuz. Gördüğün üzere son günlerde ki soruların yanıtsız kalıyor çünkü çözümü bizde yok.:)
Şayet sektöre yeni girdiyseniz herhangi bir eğitiminiz de yoksa bu tip operasyonlara girmeden önce (çünkü birebir bakarak yapman da çözüm değil sorun çıktığında çözemezsin) dil dahil öncelikle açıklarını kapatman lazım bunun için de eğitim alman, tekniker birilerinin yanında çalışman ve büyük imkan sağlayan youtube'u iyi kullanman lazım. Çünkü sorduğun herşeyin uzun tutorial'ları da youtube da var ancak sen bulamıyorsun yada dil olmadığı için anlamakta güçlük çekiyorsun. Yardımcı olmak isteriz ama çok büyük düzey farkı var maalesef. Sende nokta atış problemini sormak yerine biri bana anlatabilir mi düzeyinde yaklaşıyorsun bunun sektör de bir karşılığı yok maalesef.

'balık vermez, nasıl tutulabildiğine yönlendirir'
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız. Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz. Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 08/09/2021 15:25

Paylaş: