Forum

argox yazıcı proble...

Bildirimler
Hepsini Temizle

[Çözüldü] argox yazıcı problemi

8 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
1,129 Görüntüleme
(@selimhangurbuzz)
Gönderiler: 353
Honorable Member
Konu başlatıcı

Merhabalar 

argox os214 plus yazıcı ile windows client  da çıktı almada problem yaşamıyorum.fakat uzak masaustu ile çıktı almaya çalıştığımda boş sayfa veriyor.argox ve bartender sitesinde ki driverları denedim olmadı bu problem ile karşılan arkadaş var mı ?

Gönderildi : 18/06/2022 14:13

(@zulfumehmetozcifci)
Gönderiler: 731
Prominent Member

Net Freamwork 3,5 kurulumu bilgisayarda, kurulum bittikten sonra port olrak usb ile bağladığını için usb belirttiniz mi?

Kişisel bir olay

Gönderildi : 18/06/2022 16:02

ibrahim yildiz
(@ibrahimyildiz)
Gönderiler: 4255
Co-Helper

Yazdıracak cihazlara da aynı sürücüyü kurunuz.

'balık vermez, nasıl tutulabildiğine yönlendirir'
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız. Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz. Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 18/06/2022 19:25

(@selimhangurbuzz)
Honorable Member
Konu başlatıcı

@zulfumehmetozcifci geç dönüş için kusura bakmayın hastayım o yuzden yazamadım netframework kurulu bilgisayarda RDP yaptığım zaman otomatik olarak yönlendirildi olarak geliyor ve drive türüne bakıyorum basic driver kuruyor

Gönderildi : 22/06/2022 09:37

(@selimhangurbuzz)
Honorable Member
Konu başlatıcı

@ibrahimyildiz kurdum hocam malesef olmadı şimdi silip tekrar kuruyorum 

Gönderildi : 22/06/2022 10:17

(@selimhangurbuzz)
Honorable Member
Konu başlatıcı

WhatsApp Image 2022 06 27 at 11.16.08

tek sayfa cıktı bile gondersem ustde bir sayfa bos atıyor çok ilginç gerçekten

Gönderildi : 27/06/2022 11:19

ibrahim yildiz
(@ibrahimyildiz)
Gönderiler: 4255
Co-Helper

Yaptığınız işlemler ve sorununuzla ilgili çok az detay veriyorsunuz bu şekilde insanların anlaması çok güç. Gösterdiğiniz sorun genellikle çıktı sayfa boyutları ile ilgili olur yazdıran cihazda böyle bir seçim olabilir A4 vs gönderildiğinde bu tip davranış sergiler.

'balık vermez, nasıl tutulabildiğine yönlendirir'
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız. Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz. Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 27/06/2022 11:58

(@selimhangurbuzz)
Honorable Member
Konu başlatıcı

@ibrahimyildiz hocam problem ile bayağı uğraştım ve sonunda çözdüm yazıcı ayarları her şey birebir aynı farklı lokasyonlarda olan tüm kullanıcılar çıktı alıyor sadece burası alamıyordu.

internet olarak superbox kullanıyordu cep telefonu internetinden çıktı aldım çatır çutur alıyor böyle bişi görmedim hayatım da daha önceden başıjna gelen oldu mu ?

WhatsApp Image 2022 06 27 at 11.39.54

Gönderildi : 27/06/2022 17:23

Paylaş: