Forum

Active Directory Ma...

Bildirimler
Hepsini Temizle

[Çözüldü] Active Directory Masaüstü Kısayol Oluşturma

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
4,353 Görüntüleme
(@AhmetAkkaya)
Gönderiler: 164
Reputable Member
Konu başlatıcı

Merhaba.

Active Directory gpo ile yapımdaki tüm client lere masaüstüne Chrome üzerinden çalışan bir url site kısayolu eklemek istiyorum. Yapı da farklı işletim sistemleri bulunmakta olup Chrome kurulum yolları x86 ve x64 olarak tanımlıdır. Farklı kurulumlara göre çalışabilicek bir kısayol nasıl ekleyebilirim?

Teşekkürler.

Bu konu 3 yıl önce Ahmet Akkaya tarafından düzenlendi

Gönderildi : 12/06/2021 18:16

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32961
Illustrious Member Yönetici

Merhaba,

Active Directory Kişiselleştirme (Masaüstü Kısayollar). – Windows Server – ÇözümPark Forum (cozumpark.com)

Gpo İle Klasör Kısayol Paylaşımı – Windows Server – ÇözümPark Forum (cozumpark.com)

paylaşılan klasör için kısayol oluşturma – Windows Server – ÇözümPark Forum (cozumpark.com)

policy ile kısayol oluşturma – Windows Server – ÇözümPark Forum (cozumpark.com)

GPO Map Kısayol silme Sorunu – Windows Server – ÇözümPark Forum (cozumpark.com)

GPO ile map yapma ve masaüstüne kısayol oluşturma – Windows Server – ÇözümPark Forum (cozumpark.com)

RSAT için Kısayol Path Örneği // Bütün *.msc ve *.exe Kontrol Konsolları Kısayol Listesi – İpucu – ÇözümPark Forum (cozumpark.com)

Gpo ile kısayol kısıtlama – Windows Server – ÇözümPark Forum (cozumpark.com)

GPO ile Başlat Menüsüne ağ üzerinden kısayol eklemek – Windows Server – ÇözümPark Forum (cozumpark.com)

GPO ile kullanıcı masaüstü iconları nasıl oluşturulur ? – Windows Server – ÇözümPark Forum (cozumpark.com)

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 13/06/2021 14:54

Paylaş: