Forum

Active Directory Ağ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

[Çözüldü] Active Directory Ağında Windows Kurulumu

4 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
608 Görüntüleme
(@yalcinsoft)
Gönderiler: 244
Reputable Member
Konu başlatıcı

Merhabalar Türkiye'den önde gelen bir şirket hizmet vermekteyiz şirkette dc makine mevcut ttvpn ile Türkiye'nin bir çok noktasından bağlantı sağlanıp domain ortamına dahil ediliyor. şirket kendi imajlarını bizimle paylaşıyor bizde usb üzerinden boot ederek kurulumunu yapıyoruz asıl anlatmak istediği konu şu şekilde ttvpn hattına dahil olan pc ler otomatik olarak domaine dahil oluyor pc adını ve ip adreslerini dc üzerinden çekiyor ttvpn hattı çalışmadığı zaman standart Windows kuruyor bu işlemi bir kamu kurumu içinde uygulamak istiyoruz nasıl bir yol izlememiz gerekiyor teşekkürler

Gönderildi : 30/05/2022 21:21

ibrahim yildiz
(@ibrahimyildiz)
Gönderiler: 4288
Co-Helper

WDS makalelerini inceleyebilirsiniz. Hizmet verdiğiniz şirket sistemi anlatmıyor mu size.

'balık vermez, nasıl tutulabildiğine yönlendirir'
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız. Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz. Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 31/05/2022 01:33

(@yalcinsoft)
Gönderiler: 244
Reputable Member
Konu başlatıcı

@ibrahimyildiz hayır hocam bilgi vermiyorlar imajı editleyip içine baktığımda bir kaç polkita gördüm dc üzerine entegre edilmiş domaine yönlendirmesi kurallar var

Gönderildi : 31/05/2022 08:55

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32987
Illustrious Member Yönetici

WDS + SCCM gibi ürünler kullanıyorlardır.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 31/05/2022 10:24

Paylaş: