Forum

windows server 2003...

Bildirimler
Hepsini Temizle

windows server 2003'de group policy

8 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
393 Görüntüleme
(@serkandari)
Gönderiler: 124
Estimable Member
Konu başlatıcı

windows server 2003'de group policy deki bütün ayarların ne işe yaradığı hakkında elinde döküman bulunan varsa yardımcı olursa sevinirim

Gönderildi : 18/04/2009 14:44

(@doganbayraktar)
Gönderiler: 1392
Noble Member

Merhabalar,

Gpo başlı başına çok geniş bir konuyu kapsamaktadır bununla ilgili olarak komple yapılandırma yönetim vs. elimde videolar var.

Link kaldırılmıştır.

Gönderildi : 18/04/2009 15:03

(@evrenyeniev)
Gönderiler: 87
Trusted Member

Elimde olan dökümanlardan bazıları

http://www.4shared.com/file/100032165/9c53f36/Gpolicy.html

Gönderildi : 18/04/2009 15:05

(@serkandari)
Gönderiler: 124
Estimable Member
Konu başlatıcı

paylaşırsan sevinirim kaynak buluyorum ama sadece belirli konular üzerinde ben ise hepsinin ne işe yaradığını öğrenmek istiyorum deneme yanılma yöntemiyle yapmakta çok uğraştırıyor ing de zayıf olunca halimi düşünebiliyorsundur .şimdiden tesekkür ederim

Gönderildi : 18/04/2009 15:08

(@RusenTopcu)
Gönderiler: 189
Reputable Member

Merhaba,

Sitede Group policy ile ilgili yazılmıs cok degerli makaleler mevcut.Arkadaslar cesitli linkler vermis ama uzaklarda aramaya gerek yok bence.Burada insanlar emek verip makale yazıyorlar bence onlara haksızlık oluyor?.

Gönderildi : 18/04/2009 15:39

(@doganbayraktar)
Noble Member

Merhabalar,

Arkadaş GPO ile ilgili video istediği için bizde elimizdeki videoları paylaştık sonuçta makale veya herhangi bir istekte bulunmamış sadece yardımcı olmak burdaki tek amaç murat can arkadaşımız neden linki kaldırdı anlamış değilim.

Kolay gelsin.

Gönderildi : 18/04/2009 16:15

(@RusenTopcu)
Gönderiler: 189
Reputable Member

windows server 2003'de group policy deki bütün ayarların ne işe yaradığı hakkında elinde döküman bulunan varsa yardımcı olursa sevinirim

Merhabalar,

Ben burada video ibaresi göremidim?.Hem burası bir paylasım sitesi yöneticilerin önceliğin kendi sitelerine verilmesini beklemesinden daha doğal ne olabilir? Birbirimizi yanlıs anlamadıgımızdan eminim.

Herkese kolay gelsin.

Gönderildi : 18/04/2009 16:23

(@doganbayraktar)
Noble Member

paylaşırsan sevinirim kaynak buluyorum ama sadece belirli konular üzerinde ben ise hepsinin ne işe yaradığını öğrenmek istiyorum deneme yanılma yöntemiyle yapmakta çok uğraştırıyor ing de zayıf olunca halimi düşünebiliyorsundur .şimdiden tesekkür ederim

Merhabalar,

Arkadaşında söylemiş olduğu gibi site üzerinde de belirli konularla ilgili makaleler mevcut ve burdaki konular belirli bir seviyeye ulaşmış kişilere hitap ediyor bu işe yeni giren arkadaşların en baştan başlaması gerektiği için burdaki yazılan makaleler biraz ağır diye düşünüyorum.

Kolay gelsin. 

Gönderildi : 18/04/2009 17:31

Paylaş: